Představujeme

Aroma Ritual: Voňavé potěšení pro vaše smysly

Doléhá na vás splín z blížícího se podzimu? Máte za sebou náročný den? Dopřejte si voňavou koupel Aroma Ritual, která uvolní vaši mysl, potěší smysly a zlepší náladu. Do nového dne po-tom vykročíte svěží a odpočatá. Vybrat si můžete ze tří nejpopulárnějších vůní – irská káva, vod-ní meloun a hrozny s limetkou.

Pěny do koupele z řady Dermacol Aroma Ritual obsahují glycerín, který zvláčňuje a hydratuje pokožku těla. Zároveň jí navrací svěžest, kterou po náročném dni potřebuje jako sůl. Pro dosa-žení bohaté pěny stačí vlít do proudu vody s teplotou 32 až 38 °C.

Pěna do koupele Aroma Ritual Irská káva s obsahem kofeinu zahalí pokožku do krémové pěny a zanechá ji čistou a sametově hebkou. Opojné aroma povzbudí tělo a smysly a vaše koupel se promění v nevšední zážitek.
dermacol_peny_mydla_02
Vůni pěny do koupele Aroma Ritual Vodní meloun si jednoduše zamilujete. Obsahuje melounový extrakt, který čistí a zvláčňuje pleť. Sladká vůně čerstvých melounů navozuje pocit osvěžení a povzbuzení, což jistě oceníte během nevlídných sychravých dnů.

Ideální večerní relax? Jednoznačně s pěnou do koupele Aroma Ritual Hrozny s limetkou s olejem z hroznových jadérek. Vůně hroznů s limetkou uvolňuje nahromaděný stres po náročném dni a navozuje pocit klidu a pohody.

Ekonomické náhradní náplně tekutých mýdel Aroma Ritual
Tekutá mýdla z řady Aroma Ritual rozšířil Dermacol o náhradní náplně v 500 ml balení, které šetří peníze a také životné prostředí díky nižší produkci odpadu ve formě plastových obalů.
Vybrat si můžete ze tří vůní – Harmonizující belgická čokoláda, Osvěžující vodní meloun, Antistresové hrozny s limetkou. Mýdla šetrně čistí a zároveň ošetřují pokožku rukou. Obsahují glycerin a panthenol, které ji hydratují, zvláčňují a regenerují.

Zdroj: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář