Představujeme

Piz Buin Mountain – dokonalá ochrana pleti v zimním období

Chystáte se o vánočních svátcích na hory? Chlad, vítr a suchý vzduch může snížit hydrataci vaší pokožky až o 13 %. Každých 1000 m nad mořem se zvyšuje intenzita záření až o 12 %. Nový sníh odráží až 5x více UV záření než suchý písek. Pokožka se v takovém prostřední snadno dehydratuje, je náchylná k zčervenání a k dalšímu poškození sluncem a vyžaduje tudíž specifický druh ochrany. Proto nezapomínejte na ochranu své pleti před škodlivými vlivy slunečního záření ani v zimě!

Značka Piz Buin (pochází ze švýcarských Alp) jako jediná vyvinula řadu ochranných opalovacích krémů speciálně pro zimní období. Zimní řada krémů značky Piz Buin Mountain obsahuje kromě komplexní ochranné technologie proti UVA a UVB záření také složku Cold Shield Complex, která pomáhá zajistit dlouhotrvající hydrataci a chrání pokožku před extrémním větrem a chladem. Jemná a rychle se vstřebávající textura krémů umožňuje pleti volně „dýchat“, protože ji nadměrně nemastí a udržuje póry čisté. Krém je odolný vůči vodě a potu, čímž zajišťuje maximální ochranu i během náročných sportovních aktivit. Péče je ideální nejen pro lyžaře, snowboardisty a horolezce, ale i horské turisty a všechny milovníky zimních radovánek.

Produkty:
piz_buin_mountain_02
Krém na opalování – Piz Buin Mountain Suncream

Mimořádně hydratující krém chrání pokožku nejen před sluncem, ale také před chladem a suchým větrem. Jeho jemná a rychle se vstřebávající konzistence umožňuje pleti volně „dýchat“, protože ji nadměrně nemastí a udržuje póry čisté. Je odolný vůči vodě a potu, čímž zajišťuje maximální ochranu i během náročných sportovních aktivit. Je ideální pro lyžaře i snowboardisty, horolezce a turisty pohybující se v horách během zimního období.

K dostání v síti parfumerií FAnn, drogerií dm a ve vybraných lékárnách ve variantách SPF 15 – 50 ml, SPF 30 – 50 ml a SPF 50+ – 50 ml.

Krém na opalování Piz Buin Mountain Suncream + tyčinka na rty 2v1
Balzám na rty s příchutí vanilky a obsahem vitamínu E představuje vhodnou ochranu před intenzivním sluncem, chladem a větrem. Mimoto působí preventivně proti popraskání rtů.

K dostání v síti parfumerií FAnn, drogerií dm a ve vybraných lékárnách ve variantách SPF 15 + 30 – 20 ml, SPF 30 + 30 – 20 ml a SPF 50+ + 30 – 20 ml.

Balzám na rty – Piz Buin Mountain Lipstick SPF 30

Značka Piz Buin patří mezi oficiální partnery Olympijských her.

zdroj: Piz Buin / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář