Tipy na dárky

Plechové hračky opět na výsluní. Potěšte své děti tradičním českým výrobkem!

Plechová beruška na klíček, lanovka přes celý pokoj, nebo funkční model parního válce, který vám záviděly všechny děti v sousedství… Pamatujete? Výrobcem těchto hraček je firma KOVAP, která do dětských očí přináší radost již více než 70 let. I dnes si děti mohou hrát s těmito legendárními hračkami v mnoha variantách – stačí si jen vybrat!

Nadšené budou nejen děti, ale i rodiče, kteří svým ratolestem chtějí dopřát kvalitní hračku české výroby, raději než kus barevného plastu z Asie. Hračky firmy KOVAP jsou ekologicky nezávadné, šetrné k přírodě a pyšní se mimo jiné certifikátem BEZPEČNÉ HRAČKY.

Firma KOVAP se pyšní širokým sortimentem originálních plechových hraček jako je beruška na klíček, která nikdy nespadne ze stolu, nebo model traktoru Zetor, jež v přesném měřítku napodobuje originál, nechybí mu řazení, zpátečka ani funkční volant. Nechybí ani Tatra, horská lanovka a další tradiční i moderní modely. U všech produktů firmy KOVAP je kladen důraz na ruční výrobu, precizní provedení a dlouhou životnost. Plechové produkty značky KOVAP jsou ideálním dárkem pro děti i dospělé, kterým připomene jejich vlastní dětství. Patří také k populárním tradičním suvenýrům z České republiky.

Zdroj: KOVAP / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář