Soutěže

Soutěž: BROW LIKE WOW: Pro dokonalé obočí

Jestliže jsou oči oknem do duše, pak obočí je jeho rám a ten by měl být vždy dokonale upravený, aby podtrhl krásu vašeho pohledu. Paletka BROW LIKE WOW od Annabelle Minerals obsahuje zapečené stíny v barvách, které dokážou vašemu make-upu dodat fatální šarm.

První dojem můžeme udělat jen jednou a je to právě náš pohled, který při něm hraje hlavní roli. Tak proč nebýt za všech okolností perfektní? Díky kombinaci tří vzájemně ladících barev můžete zcela profesionálně vytvořit běžný denní make-up, stejně jako elegantní look nebo svůdné večerní líčení. Sametové stíny se dobře nanáší a zároveň jsou prospěšné pro vaši pokožku a obočí, neboť jsou obohacené o přírodní oleje a vitamín E.

Paletka BROW LIKE WOW obsahuje tato líčidla:
● Jiskřivé bílo-béžové stíny, které mají za úkol projasnit nadočnicové oblouky.
● Chladné šedo-hnědé stíny, jež jsou určeny pro jemné zvýraznění obočí.
● Intenzivní teple hnědé stíny, ty se hodí pro maximální zvýraznění obočí a jsou doporučovány spíše osobám s tmavší pletí a tmavými vlasy.

Náš tip: Pro docílení ideální barvy vhodné pro váš make-up a typ pleti je možné jednotlivé stíny mezi sebou míchat.

Jak se paletka BROW LIKE WOW od Annabelle Minerals používá?
1. Vyberte si jeden z hnědých odstínů na úpravu obočí nebo si namíchejte hnědý odstín podle vlastních představ.
2. Šikmým štětcem na oční linky zvýrazněte obočí.
3. Pomoci světlého stínu a štětce na roztírání projasněte nadočnicové oblouky.

Cena: Paletka na obočí Brown like wow: 389 Kč

Soutěž: 3 z vás mají dnes možnost získat paletku BROW LIKE WOW v naší soutěži. Odpovězte správně na otázku a jedna ze tří paletek může být vaše. Jako bonus dostanete od Annabelle Minerals také kosmetický štěteček.
annabelle_02
Soutěžní otázka: Mimo široké nabídky minerální kosmetiky, najdete na stránkách Annabelle Minerals také dárkové poukazy. V jaké hodnotě tyto dárkové poukazy jsou?

a) 250 a 500 Kč
b) 299 a 499 Kč
c) 299 a 598 Kč

Více informací o produktech Annabelle Minerals a odpověď na soutěžní otázku naleznete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 11. 2019, do předmětu uveďte ANNABELLE MINERALS. 3 z vás získají paletku BROW LIKE WOW v hodnotě 389 Kč.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář