Vztahy

Po čem ženy touží – mýty

Většina mužů má mylnou představu o tom, jaké vlastnosti ženy preferují u mužů, s nimiž chtějí založit rodinu a strávit život. Jsou přesvědčeni o tom, že kdyby chytily zlatou rybku a mohly si přát 3 věci, které bude mít jejich partner, až se vrátí domů, byly by to tyto: Aby byl bohatý, krásný a naprosto oddaný. Omyl. I když jistě existuje skupina žen, které hledají takového muže, valná většina žen má úplně jiná přání.

Mýtus 1 – všechny ženy chtějí muže, který je bohatý
Není pravdou, že všechny ženy chtějí bohatého muže. Většina žen si totiž uvědomuje, že bohatství muže je vykoupeno mnoha věcmi, ať už například jeho častou nepřítomností, tím, že má i jiné ženy nebo tím, že veškerá péče o domácnost a děti je právě na ženě.

Mýtus 2 – všechny ženy chtějí vysokého, svalnatého a krásného
Opět omyl. Jen opravdu malé procento žen preferuje tyto vlastnosti. Většina žen je přitahována spíš inteligencí, ctižádostí, spolehlivostí a humorem muže než jeho fyzickým vzhledem.
myty_po_cem_zeny_touzi_02
Mýtus 3 – ženy chtějí muže se spoustou zdravých a silných vlasů
Toto ženy opravdu příliš často neřeší, velkému procentu žen se dokonce líbí úplně holohlaví či prošedivělí páni, na kterých je znát, že už mají něco za sebou, mají rozhled a životní zkušenosti. Vědí, o čem je život, co je v něm důležité a co od něj chtějí.

Mýtus 4 – všechny ženy chtějí muže, který nebude chtít, aby pracovaly
Není to pravda. Samozřejmě i zde se najde skupina žen, které nechtějí chodit do práce, většina žen však chce mít vlastní příjem, chce přicházet do styku i s jinými lidmi, než jsou rodinní příslušníci, chce budovat kariéru a něčeho dosáhnout.

Většina žen zkrátka touží po partnerovi. Po sebevědomém, milujícím člověku, který je bude brát jako rovnocennou bytost, bude respektovat jejich názor, sdílet s nimi péči o rodinu a domácnost, bude mít stejnou či podobnou vizi do budoucna.

text: redakce / foto: bigstock

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář