Zdraví

Podpořte svou paměť a soustředění s novinkou od Nutrilite™

Také máte tento týden před sebou spoustu úkolů, které však jen velmi pomalu mizí, protože vás něco neustále rozptyluje? Netrapte se, nejste sami. Dnešní rychlé životní tempo dává zabrat každému. Přestože se o ženách říká, že dokážou věnovat pozornost více věcem současně, přiznejme si, že ani pro ně není snadné soustředit se na vše. Bez ohledu na to, zda jste muž či žena, se pod tíhou povinností a tlaku okolí můžete občas cítit mentálně i fyzicky vyčerpaní. Značka Nutrilite™ proto uvádí na trh nový produkt s příhodným názvem – Be Focused, který je zaměřen na podporu paměti a soustředění u dospělých.

Pokud stres a únava přerostou určitou hranici, naše tělo začíná zapojovat nouzové systémy, aby se ochránilo. Přestáváme se tedy plně soustředit, naše emoce se mění jako aprílové počasí a my se necháme snadno vykolejit i zdánlivými maličkostmi. Věděli jste, že až jedna z pěti evropských mileniálek ve věku mezi 25 a 40 lety má problém se pořádně soustředit a v důsledku stresu a neustálého tlaku na sobě pozoruje zhoršení paměti?

Proto Nutrilite™, světová jednička na trhu s vitaminy a doplňky stravy , přichází na trh s novým produktem Be Focused ve formě gumových tabletek se šťavnatou příchutí tropického ovoce a pomeranče, které můžete užívat pohodlně kdekoliv a kdykoliv. Jeho složení kombinuje základní živiny a pečlivě vybrané suroviny posilující schopnost koncentrace i během neuvěřitelně rychlých a náročných dnů.

Nutrilite™ Be Focused obsahuje extrakt z guarany pěstované na organické farmě v Brazílii. Dále je produkt doplněn o vitaminy B6 a B12, které podporují normální funkci nervové soustavy a kognitivní činnost. „Stres a hektický život mohou u žen a mužů způsobovat problémy s koncentrací a pamětí. K řešení těchto obtíží se skvěle hodí guarana, která pomáhá udržovat bdělost a soustředění a zároveň přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím,” vysvětluje pozitivní účinky hlavní složky nového doplňku stravy Ing. Pavla Pešková Gazdíková, expertka na výživu ze společnosti Amway Česká republika a Slovensko. Doplněk stravy je vhodný i pro vegetariány, neobsahuje umělá barviva a konzervanty, lepek ani laktózu.

Stejně jako další produkty z inovativní řady doplňků stravy určené zaneprázdněným lidem, zejména pak mileniálům, je i Nutrilite™ Be Focused výsledkem mnoha let výzkumů a zkušeností, které značka kombinuje s nejmodernějšími technologickými postupy stejně jako s přírodními zdroji. Vždy je ale brán zřetel zejména na precizní dodržování velmi vysokých nároků a standardů značky, jako jsou právě kvalitní ingredience a bezpečný proces jejich zpracování a důraz na samotný proces výroby doplňků stravy.

Kúra na 30 dní obsahuje 60 tablet, doporučená denní dávka jsou 2 tablety denně. Doporučená cena: 745 Kč

Více informací na: www.amway.cz.

Zdroj: Amway / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář