Představujeme

Varta Wall Charger: Rychlá nabíječka pro celou rodinu

Chystáte se na dovolenou nebo třeba jenom na víkend a potřebujete mít všechna svoje zařízení plně nabitá? Novinka Varta představuje USB nabíječku, která je řešením pro celou rodinu jak doma, tak například i na cestách.

Wall Charger disponuje třemi konektory pro nabíjení rozličných zařízení. K dispozici jsou nejen dva klasické USB porty, ale také moderní USB-C. Nabíječku tak snadno využijete pro nabíjení všech mobilních telefonů, tabletů a také např. powerbank.

Všechny porty je samozřejmě možné využít najednou a poskytnout tak energii třem zařízením naráz. Wall Charger navíc podporuje dva nejvíce používané standardy rychlého nabíjení – Quick Charge (QC 3.0) a Power delivery (PD) a je tak jedno, jestli připojíte Apple nebo Android. Pro jedno zařízení je k dispozici až 20 W v případě PD a 18W pro QC nabíjení, v případě souběžného připojení je pak k dispozici 15 W pro každé s maximem 38 W.

Wall Charger podporuje provozní napětí 100-240V a je tak použitelný celosvětově. Vzhledem k rozměrům 99 x 56 x 28 mm a váze 93 g je nabíječka snadno použitelná i na cesty.
varta_02K zakoupení například na www.remivar.cz nebo www.czc.cz za doporučenou cenu 599 Kč.

Zdroj: Varta Consumer / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář