Produktové tipy

Posilujte svou kožní bariéru, ať už jste kdekoliv

Představujeme nejnovější přírůstek do ikonické řady Ultra Facial značky Kiehl’s: ochranný balzám v tyčince Ultra Facial Barrier Balm. Tento nový inovativní přípravek byl vyvinut jako řešení na cesty, které vaší pokožce poskytne ochranu, hydrataci a dokonalý komfort.

Složení přípravku s mimořádně účinnou regenerační schopností bylo navrženo pro každodenní použití na všechny typy pleti, včetně citlivé, a pomáhá posilovat funkci hydratační bariéry pleti: celých 50 % složek přípravku včetně skvalanu, esenciálních ceramidů a ledovcového glykoproteinu zlepšuje pevnost kožní bariéry.

Naše složení pokožku posiluje vytvořením neviditelné, lehounké ochranné vrstvy. Balzám Ultra Facial Barrier Balm poskytuje hydratační bariéru, která je až pětinásobně účinnější* proti každodenním mikroagresivním vlivům, které mohou narušovat komfort, strukturu a hydrataci vaší pokožky.

Hlavní složky přípravku:

Skvalan: botanický lipid s molekulární strukturou, která je velmi podobná lipidům pokožky. S přirozenou afinitou k pokožce se tento lehký lipid snadno vstřebává, aniž by zanechal mastný pocit na pleti. Skvalan se tradičně používá k ochraně kožní bariéry a k udržení hydratace pro měkčí a hladší pokožku.
Ceramidy: lipidy, které se přirozeně vyskytují ve vnějších vrstvách kůže. Zejména Ceramide NP tvoří významnou část zdravé kožní bariéry (30–50 %). Naše složení obsahující látku Ceramide NP pomáhá posilovat pevnost kožní bariéry a pomáhá pokožce lépe odolávat vnějším škodlivým vlivům.
Ledovcový glykoprotein: získávaný z antarktických mořských ledovců obsažený v našich přípravcích pomáhá pokožku hluboce hydratovat a posiluje její schopnost udržovat vlhkost. Výroba našeho ledovcového glykoproteinu je šetrná k životnímu prostředí. Nedochází při ní k další těžbě ledovců.

Použití: Ráno jako poslední krok po hydratačním krému a SPF. Kdykoliv během dne můžete aplikovat poklepáváním i na make-up. Večer po hydratačním krému. Pokud používáte pleťový olej, aplikujte jej po balzámu.

Dlouhodobé hydratace dosáhnete tím, že do své každodenní rutiny zahrnete i celosvětově nejprodávanější Kiehl’s krém na obličej Ultra Facial a během dne průběžně aplikujete balzám Ultra Facial Barrier Balm, který vás bude chránit před ztrátou hydratace a posilovat ochrannou bariéru pokožky, ať už jste kdekoliv.

Zdroj: Kiehl’s /komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář