Sport, Tipy na dárky pro muže

Potěšte sportovní nadšence letos o Vánocích skutečně stylově

Co miluje ten váš? Fotbal, hokej, tenis, Formuli 1, Moto GP nebo třeba auta obecně? Dejte mu tuto jeho vášeň jako dárek pod vánoční stromek.

Vybrat dárek mužům bývá oříšek. Každý rok skončit u svetru, ponožek nebo boxerek – to není zrovna ideální. U spousty dárků se naše mužné polovičky tváří, spíše jako by byly za trest. Nedivte se, když mu darujete vysavač. Zkusme být letos originálnější. Málokterý muž nemiluje sport a málokoho nezajímá. Většina má svého favorita, někdo miluje dokonce sport obecně. Nemusíte mít doma zrovna aktivního fotbalistu nebo tenistu, abyste jej tímto sportem nemohla obdarovat. Kupovat novou raketu, kopačky, ani roční členství do tenisového klubu není nutné. Co tak letos věnovat vysněný sportovní zájezd?

Pošlete muže užít si jejich milovaný sport živě
Kouká se manžel spolu se synem pravidelně na závody Formule 1? Pořiďte jim zájezd na některou z Velkých cen. Sportovnízajezdy.eu zajišťují vstupenky, ale i kompletní pobyty s ubytováním a dopravou. A samozřejmě nejen pro milovníky Formule 1.
tenis
Fotbalové evropské ligy i MS, hokejová NHL i MS, basketbal, Moto GP, Velké ceny Formule 1, tenisové turnaje, rugby – NFL i MS, pro milovníky letadel Red bull racing – to vše teď snadno díky nabídce Sportovnizajezdy.eu věnujete bez toho, abyste kolem tohoto dárku musela vyvíjet nadměrné úsilí. Sportovní zájezdy na klíč se tak staly velice dostupným dárkem – třeba právě k letošním Vánocům. A co letí nejvíce? Hitem jsou fotbalové zájezdy.

Nechte své „muže“ zažít na vlastní kůži atmosféru velkého autosalonu
Další možností je poslat přítele, manžela, syna či tatínka na některý z prestižních autosalonů. Muži auta milují, ale ne každý má možnost a příležitost zažít opravdový autosalon živě. Autosalony v Ženevě, v Paříži a ve Frankfurtu jsou dnes v Evropě těmi nejprestižnějšími. Sportovnizajezdy.eu pro vás tento dárek na klíč zajistí.

CK Čezproka – dárky pro sportovní nadšence
Prodejcem sportovních zájezdů je CK Čezproka. Firma nabízí kompletní sportovní zájezdy, samostatné vstupenky na akce, zájezdové balíčky i sportovní zájezdy na míru. Pokud neumíte pro „své muže“ vybrat ten správný sportovní dárek, věnovat můžete dárkový poukaz na cestovní služby. A to dokonce ve vlastním designu.

Zdroj: CK Čezproka / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář