Beauty

Podzim s Annabelle Minerals: Rozzařte pleť i víčka

Prodlužte si léto s (doslova) žhavým podzimním trendem. Klíčové prvky: zářivá, přirozeně opálená pleť a oční víčka vymalovaná v teplých zlatavých tónech.

Podzimní líčení nemusí nutně znamenat jen porcelánovou pleť a tmavě nalíčené rty. Trend, který se objevil na přehlídkách Versace, Prabala Gurunga, Jill Stuart nebo kultovního britského designéra Ashishe, má jasné poselství: léto nikdy nekončí!

Vyčarujte si letní vizáž s pomocí minerální kosmetiky Annabelle Minerals:

1. krok: rozzářená pleť
O dokonale svěží, jako sluncem prozářenou pleť se postará rozjasňující minerální make-up s částečkami slídy, které odrážejí světlo. Z celkem 22 odstínů rozdělených do čtyř kategorií si můžete snadno vybrat nebo i namíchat takový, co přesně padne vaší pokožce. Po létě je nejspíš opálená, takže se nebojte sáhnout po tmavší variantě než obvykle.

Kromě rozjasňující slídy obsahuje sypký make-up pouze tři další složky: oxid zinečnatý pro sjednocení pleti, oxid titaničitý s SPF 15 a přírodní barviva. S pomocí speciálního štětce se snadno aplikuje, dá se podle potřeby vrstvit a hodí se pro všechny typy pleti i věkové kategorie. Unavenou pokožku rozzáří, matnou rozjasní. Jako byste právě přijela od moře…

2. krok: víčka v barvách slunce
K zářivé pleti patří i zářivý pohled. Vizážisté světových módních značek se letos zamilovali do zlatavých odstínů, které připomínají sluneční paprsky. Svého favorita si můžete vybrat třeba v kolekci jílových očních stínů Annabelle Minerals. Jejich inovativní složení je založené na bílém a zeleném kosmetickém jílu; mají sametový finiš, jsou prozářené částečkami slídy a hodí se i pro majitelky citlivých očí nebo pro ty, co nosí kontaktní čočky.
lemonade_annabelle_minerals
Jak je nanášet? Pro opravdu módní vzhled zvolte pouze jediný odstín – krásně se na opálené pleti bude vyjímat třeba slámově žlutý Lemonade nebo teplý broskovo-oranžový Ice Tea. Pro extra intenzivní efekt je aplikujte na celé víčko s pomocí navlhčeného štětečku na oční stíny z řady profesionálních štětců Annabelle Minerals. Okraje nechte buď velmi grafické a ostré, nebo je naopak důkladně rozetřete do ztracena. Hotovo!

Lemonade: Hřejivý slámově žlutý odstín sluší zejména zeleným a světle hnědým očím. Dá se nosit sám o sobě, jako netradiční barevná linka, ale také v kombinaci s dalšími teplými odstíny z kolekce.

Ice Tea: Svěží broskvový odstín s teplými podtóny dokonale odpovídá trendům. Oči úžasně rozzáří a dá se sladit i s rtěnkou a tvářenkou. Výborně vypadá také jako oční linka.

Cena jílových stínů i minerálního Make-upu: 239 Kč.

Zdroj: Annabelle Minerals / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář