Představujeme

Powerbanka s poplachem pro ženy – zdroj energie i ochránce

To tu ještě nebylo! Velmi rádi představujeme nový mobilní zdroj Varta Safety Power Bank 2600 mAh, který nejenže nabije většinu telefonů na 80 % (iPhone 5S na 100 %), ať jste už kdekoli, a máte tak po ruce energii, kterou můžete použít vždy, když není v dosahu elektrická zásuvka, ale nabízí i další funkce. Tou hlavní je bezesporu integrovaný alarm.

Pokud se majitelka powerbanky ocitne v nebezpečí, tak stačí, aby zatáhla za horní krytku zařízení, čímž spustí bezpečnostní zvukový poplach o hlasitosti 100 dB + blikání LED diody. Alarm lze zastavit (a použít opakovaně) vrácením krytky zpět.
varta_powerbanka_02
Napájení alarmu zajišťuje interní baterie, takže o něj není potřeba jakkoli pečovat.

Z praktických funkcí nechybí ještě malá integrovaná LED svítilna, která najde využití nejen při hledání věcí v kabelce nebo odemykání domu v pozdních hodinách. Praktické „očko“ usnadní zavěšení na kabelku či batoh. O stavu nabití powerbanky informují dvě stavové diody. V balení nechybí moderní flexi USB nabíjecí kabel. Interní baterie nabízí 2600 mAh a nabíjecí proud 1 A.

Cena: 779 Kč

S Varta Safety Power Bank 2600 mAh nejen, že nebudete závislá na zdroji energie pro svůj mobilní telefon, ale ještě může tento malý pomocník ochránit vaše zdraví.

Více informací najdete na: www.varta-consumer.cz

zdroj: Varta Consumer Batteries

Doporučené

1 komentář

  • Petra, Kolin 01/05/2017 at 7.56

    Vyborna vec, doporucuji! Nechavame na chalupe a uz nekolikrat se vyplatilo, kdyz jsme si zapomneli nabijecku na telefon.

    Odpovědět

Přidat komentář