Pro gurmány

Pozvěte na svou zahradní párty také pološtiepok Liptov

Slovenská značka Liptov přináší na trh novinku v podobě uzeného pološtiepku připraveného speciálně na grilování. Pařený sýr vyrobený z horského mléka a soli je uzený na pravém bukovém dřevě, které dodává pološtiepku lahodnou chuť a při grilování příjemně pevnou konzistenci. Slovenský pološtiepok můžete grilovat po celý rok, a to na různých druzích grilu, nebo ho dokonce můžete opéct na pánvi. Každé balení sýrů obsahuje navíc zdarma brusinkovou nebo švestkovou omáčku, díky kterým si můžete užít dokonalou harmonii chutí, kterou pro vás značka Liptov připravila.
liptov_polostiepok_gril_01
Opravdovou slovenskou grilovačku zažijete jen s Pološtiepkem na gril. Cílem je nabídnout spotřebiteli kvalitní výrobek bez masa na zahradní oslavy, grilování s přáteli či rodinou nebo na vychutnání si grilované speciality v klidu domova. Balení obsahuje 4 kusy pološtiepku (4×60 g) spolu s omáčkou (50 g). Na výběr jsou dva druhy balení, a to buď se švestkovou, nebo brusinkovou omáčkou. Omáčky se ke grilovanému teplému sýru podávají studené, aby vytvořily dokonalý gastronomický zážitek.
liptov_polostiepok_gril_03
„Popularita grilování neustále stoupá. Vychutnávat si blízkost přátel a rodiny v přírodě, spolu s přípravou dobrého jídla, se stává rituálem, při kterém rádi relaxujeme a čerpáme energii. Na trhu je dostatečné množství masných výrobků určených na grilování, ale stále více lidí vyhledává alternativy bez masa, které jsou speciálně upravené na gril.“ Vysvětluje důvod vzniku Pološtiepku na gril Valéria Mihalašinova, senior brand manager Liptov a dodává: „Receptura Pološtiepku na gril je postavená na dlouholetých zkušenostech výroby pařených sýrů Liptov (parenice, korbáčiky, oštiepky), které jsme udili na pravém bukovém dřevě a speciálně upravili pro opékání na grilu. Složení sýrů je čistě přírodní, bez jakýchkoli přísad, najdete v nich pouze kvalitní horské mléko a sůl. Věřím, že Liptov Pološtiepok na gril letos nebude chybět na žádné grilovačce :-).“

Na českém a slovenském trhu je Pološtiepok na gril k dostání v běžných prodejních sítích. Doporučená maloobchodní cena jednoho 240 gramového balení (+50 g omáčka zdarma) je 99 Kč.

zdroj: Liptov / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář