Soutěže

Láskyplný rok 2016 – 365 denních afirmací od Louise L. Hay

Ať se nám to líbí nebo ne, konec roku se pomalu blíží. Aby pro Vás byl ten příští rok plný pozitivních dnů, přinášíme Vám možnost získat od nás kalendář pro rok 2016 s afirmacemi pro každý den.

Louise L. Hay: Tento rok bude jiný, než předchozí roky vašeho života. Vaše vědomosti a chápání se novým způsobem prohloubí. Prohloubí se vaše schopnost soucítit s druhými. Umění přijímat a dávat lásku udělá z každodenního života nebe na zemi. Každý rok s sebou přináší příležitost pro nový začátek.

V roce 2016 budete mít na dosah ruky klid, i když vás bude lákat dobrodružství. Život vás miluje a bude vám po celý rok přinášet zázraky!
soutez_synergie_kalendar_02
Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže, odpovězte správně na položenou otázku a staňte se jedním ze tří výherců kalendáře Láskyplný rok 2016.

Soutěžní otázka: V nakladatelství Synergie vychází také kalendář, jenž obsahuje hlavní myšlenky ze stejnojmenného knižního bestselleru Louisy L. Hay, a jenž doprovází kouzelné ilustrace malířky Joan Perrin-Falquet. Jak se tento kalendář jmenuje?

a) Miluj svůj život

b) Poselství života

c) Andělská poselství

Nápovědu najdete na stránce www.synergiepublishing.com

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 22. 9. 2015, do předmětu uveďte LÁSKYPLNÝ ROK. Tři autoři správné odpovědi obdrží právě tento kalendář.

Pokud se vám kalendář nepodaří získat v soutěži, můžete jej zakoupit na www.synergiepublishing.com

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář