Představujeme

Představujeme zubní pasty Energy

Všichni jsme si vědomi toho, že péče o ústní dutinu je pro zachování zdravých zubů a dásní nezbytná. Chcete-li pro svou ústní dutinu to nejlepší, svěřte ji zubním pastám Energy.

Základem těchto zubních past je voda třetihorního moře z termálního vřídla Podhájska. Jsou obohaceny speciální směsí bylin a kompozicí vybraných éterických olejů s antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými účinky. Působí proti vzniku zubního kazu, osvěžují dech, mají protizánětlivé účinky. Jsou vhodné při aftech, oparech a zánětech dutiny ústní. Pomáhají při krvácivosti dásní, parodontitidě a léčbě odhalených zubních krčků. Všechny tyto pasty jsou vhodné při homeopatické léčbě.

Silix: Bioinformační zubní pasta se zvýšeným obsahem koloidního křemíku, který má vliv na pevnost tkání.

Obsahuje: Bylinný extrakt (jerlín japonský, komonice lékařská, arnica horská, lékořice lysá, krvavec toten, šalvěj přeslenitá, přeslička rolní, vilín virginský, kosatec německý), vitamin E, kombinace extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptová silice, koenzym Q10.

Účinky: působí proti vzniku zubního kazu, regeneruje a posiluje zubní sklovinu, má protizánětlivé účinky, zvyšuje pevnost zubů a dásní, dodává pocit čistoty, osvěžuje dech.

Diamond: Bioinformační zubní pasta jemné citrusové chuti a lehké vůně. Po jejím použití cítíme v ústech mírné mravenčení a slabý analgetický efekt.

Obsahuje: Bylinný extrakt (vojtěška setá, sedmikráska chudobka, fenykl obecný, lékořice lysá, pukléřka islandská, zázvorovník lékařský, jerlín japonský, jidášovo ucho, lopuch větší, puškvorec obecný, kostival lékařský), vitamin E, kombinace extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptová silice, koenzym Q10.

Účinky: působí proti vzniku zubního kazu, má protizánětlivé účinky, vytváří na zubech ochranný film, zmírňuje krvácivost dásní, má jemné bělicí účinky.
1
Balsamio: Bioinformační zubní pasta s maximálně osvěžujícím účinkem a adstringentním působením. Obsahuje látky z rostlin peruánské Amazonie – kopaivový balzám a výtažky z lapacha a uncarie.

Obsahuje: Bylinný extrakt (levandule lékařská, lapacho, řemdihák plstnatý, kostival lékařský, krvavec toten, rdesno hadí kořen, aralka mandžuská, muira puama, mochna nátržník), vitamin E, kombinace extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptová silice, koenzym Q10.

Účinky: působí proti vzniku zubního kazu, má protizánětlivé účinky – vhodné při aftech, oparech a zánětech dutiny ústní, pomáhá při krvácivosti dásní a parodontitidě, je vhodným doplňkem léčby odhalených zubních krčků, osvěžuje dech.

Více o produktech Energy a e-shop Energy najdete zde.

Zdroj: Energy, foto: bigstock, Energy / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář