Představujeme

Exkluzivní limitovaná edici vůně a nový vzhled kolekce Bvlgari Omnia

Módní designérka Mary Katrantzou přetvořila kolekci Bvlgari Omnia na optimistický svět plný barev. Ve spolupráci s mistrem parfumérem Albertem Morillasem se podílela na vzniku nové vůně a zároveň vdechla radostné ladění celé kolekci Omnia.

Řecká rodačka aktuálně žijící v Londýně Mary Katrantzou si pro své živé a maximalistické kreace vysloužila přezdívku „královna potisků“. Její výtvory jsou poetické a rozradostnělé, plné bujných květů, pestrých barev a bohatých textur. Její veselé vzory vyzařují pozitivní vibrace – a proto perfektně doplňují troufalý design značky Bvlgari a zářivé barvy kolekce Omnia.

Parfumér Alberto Morillas a designérka Mary Katrantzou společně umísili novou vůni, v níž se snoubí radostnost, zářivost a nespoutanost kolekce Omnia. V tomto duchu Omnia by Mary Katrantzou ztělesňuje dialog mezi dvěma světy – je produktem synergie dvou výrazných kreativců, jejichž vize působivě doplňují jedna druhou, v duchu nezaměnitelné živelné estetiky značky Bvlgari.

Omnia by Mary Katrantzou – pestrobarevné aroma radosti a optimismu
Mary Katrantzou vytvořila ničím nerušený svět plný radostných prožitků, nesoucí půvab a povznášející energii těch nejnádhernějších květin. Do vůně přimíchala vzpomínky na své dětství a vykouzlila smyslný románek italské značky s omamnými květy. Omnia by Mary Katrantzou představuje “nádhernou říši, která probudí všechny vaše smysly.” Právě to měla designérka na mysli od úplného začátku vzniku první vůně svého jména. Představovala si, že čichová emoce, již vůně vyvolá, bude svět plný barev a květin. Ve své imaginaci jí dala podobu sochařské vázy s obrovským pugétem květin ovinutým půvabnými vonnými tóny, jež pro vůni mistrovsky vyladil parfumér Alberto Morillas.

Vůně je pohlazením pro duši a infuzí optimismu v každodenním životě. Je explozí zářivosti mandarinky ve spojení s akordy gardénie a fíkového listu. Je oslavou nejryzejších potěšení v životě, jako je bohatá kytice květin, vůně oblíbené květiny nebo radost z oku lahodících barev.

Omnia by Mary Katrantzou je jako pozvolné vplouvání do snového světa, které začíná v momentě rozbalení krabičky, pokračuje, když uchopíte flakon do dlaní, a kulminuje, když se vůně dotkne vaší pokožky a rozvine se na ní jako pestrobarevný květinový záblesk.

Parfumér Alberto Morillas se inspiroval designérčinou oblíbenou květinou – gardénií. Přidal k ní bohatou směsici květinových nuancí, kapku šťavnaté mandarinky a svěží doteky čerstvých fíkových listů.

Vůně je jako nečekaný záblesk na modrém nebi a vzdává hold modernímu pojetí ženskosti. Unikátní vonná kompozice je poskládaná z myriád vrstev všech možných barev, světel a textur. Je souhrou zářivých i tlumených tělových odstínů podobně jako přeexponovaná fotografie.

Jiskřivé úvodní tóny – esence mandarinky, akord fíkového listu
Úvod vůně je prostoupen květinovou energií. Výrazné zářivé tóny mandarinky kontrastují s čerstvými závany zelených fíkových listů a společně vytvářejí jiskřivé duo.

Kaleidoskop květin v srdci – akord gardénie, pomerančový květ
Ve svém srdci vůně odhaluje pestrý kaleidoskop květin. Bohaté tóny gardénie obklopují jemné nuance absolutu ze středomořského pomerančového květu, jež vůni vdechující další dimenzi.

Prismatický základ – akord světlého dřeva, akord pižma
Nezaměnitelný podpis vůně umocňují hluboké tóny světlého dřeva. Dřevité ladění základu podtrhuje zářivou smyslnost krystalického pižma.

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou: EdP 65 ml, 3180 Kč. K dostání v parfumeriích Douglas a Marionnaud.

Zdroj: Glamour Distribuce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář