Beauty

Představujeme: Grown Alchemist Intensive Body Exfoliant

Dopřejte svému tělu kvalitní čisticí kůru, která se nejen postará o odstranění suché kůže, nerovností a samozřejmě i nečistot, ale zároveň zanechá vaši pokožku vyživenou, jemnou a smyslně hebkou.

Intenzivní tělový peeling Grown Alchemist má bioaktivní složení založené na třech výjimečných přísadách:
❖ Jemné krystalky vulkanické pemzy se postarají o odstranění odumřelých kožních buněk a buňkám novým tak umožní, aby zářily na povrchu. Krom toho vulkanická pemza, která je v čínské medicíně využívána již po dlouhá staletí, obsahuje látky, jež mají hojivé účinky.
❖ Aktivní uhlí odstraňuje nečistoty a likviduje bakterie, čímž se stará o detoxikaci pokožky. Při pravidelném používání 2-3x týdně navíc dochází ke snížení celulitidy, odstranění pigmentových skvrn, sjednocení pokožky a také nedochází k ucpávání pórů, tudíž se na kůži netvoří nevzhledné pupínky.
❖ Olej Inca-inchi je bohatý na omega 3, 6 a 9 nenasycené mastné kyseliny, které se postarají o dokonalou hydrataci. Díky němu zůstává pokožka vyživená, vláčná a navíc příjemně hebká na dotek. Mimo to tento olej zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje pružnost pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje přirozenou kožní bariéru.

Vedle toho Grown Alchemist Intensive Body Exfoliant obsahuje kofeinové antioxidanty z guarany. Ty se společně s flavonoidy z kaštanu koňského a extraktem získaným z kůry bílého grapefruitu postarají o odbourávání celulitidy, posílení pokožky a především o její znatelné vyhlazení.

Čištění – detoxikace – aktivace
K vývoji produktů, jako je Grown Alchemist Intensive Body Exfoliant, přispěl náš rozsáhlý výzkum zaměřený na skutečné zdraví buněk. Díky němu jsme objevili a začali aplikovat unikátní systém „čištění – detoxikace – aktivace“, který se v jednom kroku postará o odstranění nežádoucích částic z kůže, poté ji detoxikuje a následně povzbudí zdravé buňky k lepšímu výkonu. Jen zdravá pokožka totiž dokáže čelit každodenní zátěži, regenerovat se a zároveň vypadat stále svěže.

Grown Alchemist Intensive Body Exfoliant: 810 Kč.

Grown Alchemist komunikuje přímo s buňkami
Grown Alchemist! To je spojení přírodní alchymie a kosmetické vědy, ze kterého vznikají unikátní produkty založené na jedinečných účincích přírodních látek s takovou molekulární strukturou, že ji tělo okamžitě rozpozná a považuje za svou součást. A právě to významně zvyšuje účinnost veškerých našich přípravků.

Veškeré receptury Grown Alchemist se skládají z přírodních složek, jako jsou neuropeptidy, tetrapeptidy, tokotrienoly a pokročilé hygroskopicky aktivní látky, které umí přímo komunikovat s buňkami lidské pokožky. Díky tomu jsou přípravky Grown Alchemist považovány širokou veřejností za skutečně účinná kosmeceutika, která podporují buněčnou obnovu, čistí, detoxikují a regenerují pokožku, zanechávají ji zdravou a dodávají jí vizuální energii.

Zdroj: Grown Alchemist / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář