Tipy na dárky

Dopřejte si novinku: MY WAY NECTAR EAU DE PARFUM

Giorgio Armani, inspirován myšlenkou fascinující smyslové cesty, představuje MY WAY NECTAR EAU DE PARFUM, spojení ovoce a květin, které vytváří ohromující zážitek pro vaše smysly.

Nejnovější MY WAY EAU DE PARFUM NECTAR představuje sladkou, ovocnou a šťavnatou interpretaci ikonické vůně MY WAY, v níž se mísí charakteristická krémová tuberóza s příjemnými, svěžími ovocnými tóny šťavnaté hrušky.

Flakon, který podtrhuje spontánní radostnou náladu vůně a její moderní ženskost, je oděn do nového, zcela růžového odstínu a má charakteristický čtvercový tvar MY WAY se zaoblenými hranami. Jako uzávěr slouží nový průsvitný růžový talisman, který zprostředkovává veškerou lehkost, svěžest a svůdnost, jež MY WAY EAU DE PARFUM NECTAR definuje.

Ve svých vůních, a tedy i v MY WAY NECTAR EAU DE PARFUM, Giorgio Armani demonstruje svůj závazek k udržitelnější budoucnosti. Obsahuje ingredience přírodního původu pocházející z udržitelných zdrojů, včetně tuberózy a vanilky. Vůně MY WAY představují svobodomyslnou vizi ženskosti, která evokuje nezávislé nastavení mysli, jež přichází s objevováním všeho, co svět nabízí. Nejnovějším přírůstkem této kolekce je právě MY WAY NECTAR EAU DE PARFUM. Kolekce MY WAY se nyní skládá z pěti podmanivých vůní, jež spojuje srdce nočního hyacintu, přičemž každá vůně interpretuje ženskost svým vlastním jedinečným způsobem.

Smyslná směs vůní: Návykové spojení ovoce a květin
Dokonalé spojení květin a ovoce v MY WAY NECTAR EAU DE PARFUM odhaluje nový mladistvý, spontánní a jiskřivý aspekt vůně MY WAY.

MY WAY NECTAR EAU DE PARFUM, za kterou stojí vynikající parfémář Carlos Benaïm, otevírají svěží, šťavnaté hruškové tóny, které se mísí s jiskřivým, zeleným a aromatickým akordem rebarbory.

Tyto ovocné tóny se snoubí s řízným citrusovým bergamotovým srdcem a vůní pomerančového květu v oleji z pomerančovníku hořkého, které jsou pro vůně MY WAY charakteristické. Extrakt z květu pomerančovníku se získává moderním extrakčním procesem, při kterém se květy pomerančovníku přidávají do esence z pomerančovníku hořkého. Tento zářivý tón v kombinaci se šťavnatým hruškovým akordem a svěžím bergamotovým olejem umocňuje svůdnost a trvalou květinovost vůně.
My-Way-EDP-Nectar_Sydney-SweenyKolekce MY WAY se nyní skládá z pěti podmanivých vůní, jež spojuje srdce nočního hyacintu, přičemž každá vůně interpretuje ženskost svým vlastním jedinečným způsobem.

Původní MY WAY EAU DE PARFUM je moderní květinová vůně, která se vyznačuje intenzivní vůní svěžích bílých květů podtrhujících ženskou přitažlivost. Zářivé svrchní nóty bergamotu a květu pomerančovníku se mísí se srdcem z indické tuberózy a jasmínu velkokvětého. Základ z prvotřídní vanilky bourbonské, virginského cedrového dřeva a bílého pižma působí jako uklidňující talisman.

MY WAY INTENSE se pyšní zesíleným květinovým srdcem a intenzivní dřevitou stopou. Srdce této vůně přebírá srdce MY WAY tvořené indickou tuberózou a jasmínem velkokvětým a podtrhuje její květinový charakter. Ve vůni nejprve ucítíte bergamot a květ pomerančovníku a v jejím základu se mísí nejbohatší nóty santalového dřeva a vanilky bourbonské.

MY WAY FLORAL je svěží, mnohotvárná interpretace vůně MY WAY, v níž se snoubí bílé květy se zářivými, svěžími zelenými nóty. Kombinuje svrchní nóty zelené mandarinky a petitgrainového oleje, srdce tuberózy a neroliového oleje a základ definovaný extraktem z neroli a vanilky, akordem bílého pižma a vysoce kvalitní vanilkou bourbonskou.

MY WAY PARFUM vytváří intenzivní svěžest a ženskost díky srdci, v němž se mísí texturovaný modrý kosatec, prosluněná tuberóza a ibiškovec pižmový. Tyto sugestivní nóty se snoubí se svrchními nóty bergamotového oleje a květu pomerančovníku v oleji z pomerančovníku hořkého a základem tvořeným cedrovým dřevem, vanilkou bourbonskou a bílým pižmem.

MY WAY EAU DE PARFUM NECTAR, novinka v kolekci, zachycuje spontánní, jiskřivou ženskost, a to díky ovocným akordům hrušky a rebarbory a rostlinným akordům listů violky, které se mísí s charakteristickým srdcem MY WAY z jasmínu velkokvětého a tuberózy.

Zdroj: Giorgio Armani, foto: redakce, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář