Produktové tipy

Zbavte se zplihlých vlasů jednou provždy

Zbavte se zplihlých vlasů jednou provždy. Objevte oolaboo prompt volumizing powder, pečující rýžový pudr pro zachování maximálního objemu.

Střídání mrazivých vnějších teplot a vnitřního suchého vzduchu, také časté nošení čepic a vysoká vlhkost – to všechno jsou faktory, které našim vlasům ani trochu nesvědčí. Ty totiž v jejich důsledku bývají zplihlé, rychleji se mastí a jen těžko je lze upravit. Přesně pro tyto účely přichází oolaboo se svým pečujícím přípravkem oolaboo prompt volumizing powder.

Jedná se o lehký pudr, který vlasy nadzdvihne u kořínků, texturizuje každý jejich pramen, a propůjčí tak celému účesu přirozený objem, který nezničí ani nasazená čepice.

Pudr se také hodí pro zaplétání copů, tvorbu strukturovaných účesů a zaručení maximálního objemu krátkým sestřihům. Oolaboo prompt volumizing powder je vhodný pro všechny typy vlasů a pro každodenní použití.

Pečující složení oolaboo prompt volumizing powder
Vedle složek nezbytných pro udržení objemu, obsahuje pudr také ingredience, jež zaručí, že po jeho použití nebudou vlasy poničené:
● Hydrolyzovaný rýžový protein podporuje pevnost a odolnost vlasů.
● Hydrolyzované hedvábí dodává vlasům hebkost a podporuje zdravý lesk.
● Extrakt z listů agáve vlasy hydratuje a celkově podporuje jejich zdraví.
● Inulin je rostlinná vláknina, která vlasy hydratuje a pomáhá s jejich rozčesáváním.
● Maltóza je sacharid, jenž stahuje vlasové kutikuly a podporuje lesk vlasů.
oolaboo 2Použití: Malé množství přípravku naneste do suchých vlasů. Konečky prstů zapracujte ke kořínkům. Chcete-li podpořit objem středně dlouhých vlasů, rozprostřete po nich pudr pomocí hřebenu či kartáče. K dosažení ideálního výsledku stačí vždy jen malé množství oolaboo prompt volumizing powder.

Po otevření neodlepujte z krabičky krycí nálepku, ale pouze ji na jednom či několika místech propíchněte.

oolaboo prompt volumizing powder, 10 g: 880 Kč

Zdroj: oolaboo / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář