Představujeme

Zrodila se další hvězda: ručně vyráběné designové mýdlo Wild Rose

Nastal čas se po dlouhé zimě opět autenticky projevit, stejně jako to dělá tohle mýdlo, které svou jedinečnou osobnost před nikým rozhodně netají. Ne každé mýdlo s opojnou vůní růžové zahrady by si totiž ve svém designu trouflo spojit magicky ženskou sytě růžovou s barvou nekonečné svobody tyrkysového nebe. Wild Rose je mýdlo pro všechny odvážné holky s velkým srdcem, které se toho nebojí.

Představujeme designové mýdlo Wild Rose s nádherně ženskou vůní růží, která vás okouzlí svou čistotou a zároveň pohltí smyslností a hravou nespoutaností.

Růžová vůně má úžasný terapeutický účinek, dokáže báječně zharmonizovat a vyčistit hlavu, což dozajista řada žen ocení. Toto nevšední mýdlo obsahuje vysoké zastoupení rostlinných olejů, které pokožku vyživí a zaručí tak velmi jemné a hebké mytí.

O jeho výrazné barvy a krásný vzhled se postarala přírodní minerální barviva, oxid zinečnatý a zdobení růžovými květy.
Wild RoseOtevřete spolu s námi brány zahrady královny květin a objevte v ní svůj poklad, který stojí za to ukázat světu. Pojďte objevit svou Wild Rose.

Praktické informace
Mýdlo Wild Rose je novým členem designové Fancy kolekce, ve které už zůstane. K dispozici na e-shopu je od 14. 4. 2020. Ulovit svůj kousek si budete moct také v řadě spřátelených obchodů, jejichž mapka je k dispozici na webu Almara Soap.

Zdroj: Almara Soap / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář