Tipy na dárky

Přemýšlíte, co partnerovi k Vánocům? Poukaz na kurz angličtiny či němčiny

Stěžuje si váš partner neustále na nedostatečný plat či frustrující pracovní náplň? Pokud mu však v kariérním růstu brání neznalost cizího jazyka, můžete mu pod vánoční stromeček zabalit poukaz na kurz anglického anebo německého jazyka. Záleží na tom, jaký světový jazyk ve svém kariérním životě potřebuje.

Zapomeňte tedy letos na tradiční dárky, jako jsou ponožky a oblečení. Sáhněte po mnohem praktičtějším dárku, například poukazu na jazykové vzdělání.

Vánoční poukazy nabízí jazyková škola Orange Academy
V první řadě je nezbytné najít vhodnou jazykovou školu, jež jazykové kurzy nabízí. Pobočky takřka po celé České republice má jazyková škola Orange Academy, která se rozhodla poskytnout dárkové vánoční poukazy na kurzy anglického a německého jazyka různých úrovní. Stejně tak můžete své drahé polovičce vybrat, zda bude navštěvovat skupinový, nebo individuální kurz. Jazyková škola Orange Academy navíc uvádí, že při registraci do 25. ledna můžete ušetřit, protože některé pobočky nabízejí do daného data 5% slevu. Jedná se konkrétně o pobočky Brno, Pohořelice, Rosice-Zastávka, Znojmo a Velká Bíteš. A pokud ještě navíc kurz do konce ledna uhradíte, získá váš manžel učebnici zdarma.

Proč umět anglicky či německy?
Jestliže plánuje váš partner změnit zaměstnání, tak musí počítat s tím, že pokud si chce přilepšit, bez znalosti cizího jazyka se neobejde. V současné době spousta společností bere anglický či německý jazyk jako standard.

V případě, že váš miláček už anglicky umí, ale není si jistý v kramflecích, a proto se bojí v angličtině komunikovat, žádný problém, komunikativní dovednosti si v jazykové škole vylepší k dokonalosti. Vybrat tak můžete jazykový kurz pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé, ale také pro zlepšení konverzace. Speciálním kurzem je Business English, tedy obchodní angličtina, v rámci něhož se naučí váš manžel používat slovíčka, která by měl jako manažer znát.

Výuka probíhá moderními komunikativními výukovými metodami Effective English (respektive Effektives Deutsch).

Zdroj: Orange Academy / foto: Orange Academy, archiv / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář