Bydlení

Připravte chalupu nebo letní bydlení na prázdniny

Také se nemůžete dočkat, až vyrazíte na chatu, chalupu nebo letní byt? Nachystejte se na prázdninové snídaně na zahradě, grilování na terase a zútulněte si dovolenkovou jídelnu. Známá značka kvalitního německého porcelánu Villeroy & Boch má po ruce chytré řešení do každé kuchyně.

Propadněte novinkám z kolekce BBQ Passion. Originální nádobí ocení všichni hosté zahradního večírku s grilováním. Využijete praktický stojan na žebírka, talíř na steak s odděleným prostorem na omáčku, sadu na špízy nebo efektivní talíř s odnímatelnou rukojetí. Ve větší společnosti sklidíte úspěch s Pizza Passion obdélníkovým party podnosem, který jde rozdělit na šest částí. Hodit se bude jistě také servírovací sada Pizza Passion na drobné lahůdky či omáčky. Misky jdou použít také zvlášť mimo dřevěný podnos.
luxurytable_villeroyboch_02
Pohodové odpoledne oživí čajové šálky Mariefleur Gris, jehož jemný květinový vzor je inspirovaný impresionismem. Hodit se tak bude do každé zeleně – ať už je na balkóně nebo na zahradním záhonku. Kávu zpestří šálky Artesano Nature v kombinaci bílé a pastelové barvy. A pokud vám vyhovují jiné barevné tóny, v kolekcích Artesano si jistě vyberete to pravé pro vaše bydlení.
luxurytable_villeroyboch_03
Všechny produkty najdete na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

Zdroj: Luxury Table / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář