18+

Připravte se na léto s novými míchanými drinky v plechovkách

Jste ready na léto? A jste ready na drink? Se začínajícím létem přináší společnost STOCK Plzeň-Božkov další tři nové osvěžující „ready-to-drink“ nápoje v plechovkách, které navazují na úspěšné a oblíbené portfolio RTD drinků. A které příchutě to jsou? Božkov Republica Cuba Libre, Božkov Republica Mojito a Dynybyl Gin Original & Tonic. Ať už se chystáte na festival, zahradní grilování, letní párty nebo třeba na výlet do přírody, přibalte si s sebou nové předmíchané drinky v plechovkách a užívejte si léto naplno a bez omezení kdykoliv a kdekoliv.

Společnost STOCK Plzeň-Božkov rozšiřuje na základě úspěchu z loňského roku své portfolio úspěšných předmíchaných drinků v plechovkách o tři novinky. Dvě na bázi Božkov Republica Exclusive White a jednu z klasického jalovcového ginu Dynybyl Gin Original. Obě značky patří mezi lídry v kategoriích ginu a rumu, proto bylo vytvoření nových přírůstků právě z těchto oblíbených destilátů jasnou volbou. Kromě toho jsou novinky inspirovány také nejnovějšími trendy. Čeští spotřebitelé pijí nejraději míchané drinky na bázi ginu a rumu, přičemž zcela nejoblíbenější je právě Mojito, Cuba Libre a klasický Gin & Tonic. Novinky jsou tak přímo na míru ušité tomu, co mají Češi opravdu rádi.

Novinky vás kromě dokonale vyladěné chuti a praktického balení potěší i 6% obsahem alkoholu. Každá plechovka obsahuje přesnou recepturu těchto oblíbených míchaných drinků.
RTD_cast1_17-RecoveredPrvorepublikové portfolio Božkov Republica Češi zkrátka milují. A není divu. Tyto vyladěné karibské rumy byly inspirovány první republikou a jejími hodnotami – elegancí, poctivostí a řemeslností. A protože je Božkov Republica jednou z nejúspěšnějších novinek posledních let, první dva nové předmíchané drinky vznikly právě na bázi bílého rumu Božkov Republica Exclusive White. Na výběr máte ze dvou oblíbených drinků – Božkov Republica Cuba Libre a Mojito. Odkryjte pocit svobody, který se ukrývá v novém nápoji Božkov Republica Cuba Libre. Tato novinka vás dostane svou elegantní kombinací bílého rumu a lahodného kolového nápoje s chutí limetky. A až si budete chtít vychutnat pravou chuť Karibiku, sáhněte po osvěžujícím Božkov Republica Mojito, který představuje lahodné spojení bílého rumu s limetkou a mátou.

Poslední novinkou je nesmrtelná klasika – gin s tonikem. Dynybyl Gin Original milují Češi již celé generace. Novinka Dynybyl Gin Original & Tonic přichází s moderní alternativou na tento nejpopulárnější míchaný drink světa. Zaujme vás dokonale vyváženým spojením klasického jalovcového ginu s kvalitním perlivým tonikem. Kromě toho v jeho chuti ucítíte jemný grepový nádech. Nový Dynybyl Gin Original & Tonic je zkrátka jako stvořený pro domácí večírky, setkání s přáteli nebo příjemné venkovní posezení.

Kromě těchto tří novinek si můžete vychutnat také čtyři již zavedené předmíchané drinky, které byly na trh uvedeny v minulém roce. Zkuste třeba legendární Fernet Stock Bavorák Citrus, tuzemák Božkov Originál & Cola s limetkou, oblíbenou vodku Amundsen v kombinaci se sodou a bezinkovo-mátovou příchutí nebo třeba gin borůvkovým nádechem Dynybyl Gin Violet s tonikem. Ať už máte chuť na cokoliv, 7 předmíchaných „ready-to-drink“ nápojů vám splní každé gurmánské přání.

Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov / komerční sdělení

 

Doporučené

Přidat komentář