Produktové tipy

Přivítejte jaro s čistým a ekologickým domovem

Jaro přichází s novou energií a slunečními paprsky, které nás lákají k probuzení ze zimního režimu. Je to ideální doba pro světlo, radost a pročištění našeho domova od zbytečností. Začněte jarním úklidem a dopřejte svému šatníku i domácnosti osvěžující proměnu. Nechte za sebou vše, co patří zimě, a vytvořte prostor pro nové začátky. Zimní kabáty a svetry již nepotřebujeme mít na dosah ruky. Vyčleňte místo pro lehké a svěží kousky, které vám budou dělat radost v teplejších dnech.

Pro ekologické a šetrné čištění vašeho oblečení jsou ideální volbou prací papírky Ecohaus. Pokud preferujete přírodní řešení bez zbytečné chemie a zároveň chcete minimalizovat prostor potřebný pro uskladňování pracích prostředků, pak jsou prací papírky právě pro vás. Prací papírky jsou hypoalergenní a bez dráždivých parfémů, jsou ideální i pro citlivou pokožku.

Použití je snadné: stačí vybrat oblíbenou vůni a vhodit papírek přímo do bubnu pračky. Papírek se promění v čistící gel již během několika vteřin.

Prací papírky ale můžete použít i mimo praní. Jsou skvělé pro čištění koberců, čalounění nebo si s nich můžete připravit vlastní čisticí sprej.

Nechte letošní jaro svůj šatník a domov zazářit s Ecohaus pracími papírky, a přispějte tak k udržitelnějšímu způsobu života. Váš domov bude nejen čistý, ale také plný svěží energie nového začátku.

Papírky EcoHaus a jejich přednosti:
✔ nedráždí pokožku, a to ani tu citlivou nebo s atopickým ekzémem,
✔ zanechávají nižší ekologickou stopu než běžné prací prostředky, protože neobsahují plasty a také jsou méně chemicky náročné,
✔ při kontaktu s vodou se okamžitě promění v gel a poté se beze zbytku rozpustí, na oblečení ani v pračce tedy nezůstávají žádné zbytky,
✔ jsou vhodné i pro ruční praní,
✔ v případě menší várky je možné použít jen část papírku,
✔ jsou šetrné k oblečení,
✔ nejsou testovány na zvířatech

Novinka – limitovaná edice EcoHaus prací papírky s vůní jarní detox 5 ks: 69Kč
Výhodné balení mix vůní (celkem 25 ks): 299 Kč
EcoHaus prací papírky bez parfemace 60 ks: 549 Kč

Zdroj: EcoHaus / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Danuše 19/03/2024 at 22.09

    Papírky se mi před nedávnem podařilo získat v soutěži a jsem s nimi nadmíru spokojená! Ráda vyzkouším i limitovanou edici. S papírky jsem přestala používat aviváž, tak zase trochu plastu z bytu pryč. Danka.

    Odpovědět

Přidat komentář