Beauty

Pudr na vlasy dodá vašim kadeřím zdravý vzhled a maximální objem

Dejte sbohem zplihlým neupraveným a neforemným vlasům. Díky pudru na vlasy nemusíte trávit dlouhé hodiny v koupelně ani u zrcadla.

Ještě před pár lety si nikdo nedovedl představit, že bude denně používat pudr na vlasy. Většina žena a mužů o něm nikdy neslyšela a ani ho nepoužila. Věřte, že jakmile ho jednou vyzkoušíte, už ho nedáte z ruky. Stejně je to i s klasickým pudrem na obličej, bez toho nevyjdou mnohé dámy ani s odpadky na ulici. Oba dva pudry jemné prášky mají něco společného. Zakrývají nedokonalosti.

Krásné vlasy rovná se vyšší sebevědomí
Hodně lidí má komplex z toho, že nejsou jejich upravené. Ruku na srdce. Někdy není čas si kadeře umýt a dopřát jim správnou péči. Pokud máte doma pudr na vlasy, jste za vodou. Ostatní se za vámi budou otáčet ne proto, že jste neatraktivní. Naopak budou vaše vlasy zářit na dálku, protože nabydou na objemu a získají zdravou barvu. Je úplně jedno, zda máte vlasy hnědé, černé, blond, řídké či šedivé. Dokonce ani na délce nezáleží. Po použití „malého práškového zázraku“ se budete cítit sebevědomě.

Co všechno pudr umí?
Kvalitní pudr na vlasy dokáže udělat s vašimi kadeřemi doslova zázraky. V podstatě není rozhodující, jestli prahnete po ležérním, luxusním, elegantním nebo uhlazeném účesu. S pudrem docílíte perfektního výsledku. Produkt dodá vašim vlasům plnost, objem, fixaci, lehkost a také lesk. Když si zakoupíte značkové výrobky, jako jsou Schwarzkopf Professionnel, L´Oréal Paris, Matrix, Alcina a Fudge, vyhnete se nepřirozenému objemu s viditelným prašným vzhledem. Pudry na vlasy jsou oblíbené nejen mezi ženami, ale také si je zamilovali muži. To díky snadné aplikaci a funkčnosti. Určitě vás zaujme, že jsou pudry cenově dostupné a dokážou zvětšit objem, dodat lesk, ale také částečně zakrýt odrosty a šediny.

Zdroj: Notino / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář