Profíci radí

Profesionální vlasová poradna Paul Mitchell

Profici_radi_Paul_Mitchell_2018_220
Nejsou vaše vlasy ve formě? Nejsou takové, jaké byste je chtěli mít? Jsou suché nebo naopak mastné, těžko upravitelné, rychle ztrácejí svůj objem a tvar? Potýkáte se s lupy nebo mastnou pokožkou hlavy? Možná stačí málo, lehká úprava střihu, používání určité řady produktů, nebo jen změnit návyky a Vaše vlasy budou takové, jaké si je přejete mít.

Časopis Woman&Style vám ve spolupráci s prestižní značkou Paul Mitchell už čtvrtým rokem přináší vlasovou poradnu, kam můžete zasílat své dotazy ohledně problémů s vlasy nebo vlasovou pokožkou.

Každý druhý měsíc vybíráme 3 dotazy, na které profesionálové z Paul Mitchell odpoví, a jejichž zasilatele odměníme doporučenými produkty Paul Mitchell.

Pro letošní červnovou poradnu byly vybrány dotazy těchto čtenářek: Majka P., Praha, Denisa L., Třeboň a Monika Z., Kyjov, Zaměříme se v ní na správnou péči o přírodní vlasy, na to, jak pečovat o vlasy po radikální změně barvy, a také na to, jak napravit dlouhodobou neodbornou péči o vlasy.

Majka: Do svých 28 let jsem měla krátké vlasy (přírodní, blond). Zhruba 2 roky nechávám své vlasy růst, chtěla bych dlouhé zhruba do třetiny zad. Bohužel se ale s růstem zhoršuje jejich kvalita, zdají se mi porézní, konce jsou slabé, třepí se. Lze používáním vhodné kosmetiky vlasy zesílit, nebo je možné, že si zkrátka dlouhé vlasy nebudu moci dovolit?
paul_mitchell_poradna_cerven_2018_majka
Dobrý den, Majko. I když chceme nechat vlasy narůst, musíme je pravidelně zastřihávat, minimálně 1x za 3-4 měsíce, a to alespoň o centimetr. Kvalitní kosmetikou jde určitě podpořit zdraví vlasů. Na podporu růstu a posílení vlasů je skvělá řada Super Strong®. Kombinaci šamponu Super Strong® Shampoo a kondicionéru Super Strong® Conditioner doplňte ještě bezoplachovou péčí o vlasy Super Strong® Liquid Treatment™.

Denisa: Dobrý den, po létě plánuji radikální změnu barvy vlasů. Jsem blondýna (vlasy po ramena), zhruba od 18 let chodím na melíry. Nyní (věk 34) bych chtěla změnu, a to na čokoládově hnědou. Poradíte mi prosím, jakou začít používat kosmetiku, aby vlasy trpěly co nejméně? Bude potřeba nějaká změna? Používám kosmetiku pro barvené vlasy.
paul_mitchell_poradna_cerven_2018_denisa
Dobrý den, Deniso. Váš kadeřník by měl zvolit kvalitní barvu a správný postup pro ztmavení vlasů, protože, stejně jako při odbarvování, se jedná o složitý proces. V případě, že vaše vlasy nemají očividný problém v podobě velmi zničených vlasů a nepotřebují extra dávku hydratace, doporučujeme po tomto barvícím procesu řadu pro barvené vlasy Color Protect®. Ta obsahuje UV filtry, a proto se barva v létě nevyšisuje. Sáhněte po kombinaci šamponu Color Protect® Shampoo, kondicionéru Color Protect® Conditioner a kúry ve spreji Color Protect® Locking Spray pro uzamčení barvy vlasů.

Monika: Ráda bych požádala o radu, jak napravit mou dlouhodobou neodbornou péči o vlasy, které pravidelně – každý druhý den – fénuji a žehlím (cca 6 let). V současné době mám vlasy do poloviny zad (přírodní, hnědé), pěkné jsou ale pouze zhruba do třetiny. Zbytek je suchý, na omak drsný. Nerada bych přistupovala k radikálnímu řešení – ustřihnout. Chci zkusit vše, aby k tomu nemuselo dojít. Velmi děkuji.
paul_mitchell_poradna_cerven_2018_monika
Milá Moniko, velmi chválíme foukání vlasů pro uchování přirozeného prostředí pokožky hlavy. Pokud jde o ochranu vlasů, začněme už u fénu. Je důležité, aby měl hubici pro usměrnění proudu vzduchu, která chrání vlas proti spálení horkým koncem fénu. Pro dodání velké dávky hydratace doporučujeme trojkombinaci z řady Instant Moisture®: šampon Instant Moisture® Shampoo, kondicionér Instant Moisture® Conditioner a masku na vlasy Super-Charged Treatment, kterou můžete používat jednou týdně. Jako ochrana před poškozením tepelnými přístroji (fén, žehlička) je skvělou volbou Heat Seal® z řady Soft Style. Aplikuje se na umyté vlhké vlasy před foukáním a ochrání je i před tepelným působením žehličky.

Dotazy do vlasové poradny můžete zasílat na: redakce@womanandstyle.cz.

Více o produktech Paul Mitchell najdete na: www.paulmitchell.cz.

Doporučené

Přidat komentář