Profíci radí

Profesionální vlasová poradna Paul Mitchell

Profici_radi_Paul_Mitchell_2018_220
Nejsou vaše vlasy ve formě? Nejsou takové, jaké byste je chtěli mít? Jsou suché nebo naopak mastné, těžko upravitelné, rychle ztrácejí svůj objem a tvar? Potýkáte se s lupy nebo mastnou pokožkou hlavy? Možná stačí málo, lehká úprava střihu, používání určité řady produktů, nebo jen změnit návyky a Vaše vlasy budou takové, jaké si je přejete mít.

Časopis Woman&Style vám ve spolupráci s prestižní značkou Paul Mitchell už čtvrtým rokem přináší vlasovou poradnu, kam můžete zasílat své dotazy ohledně problémů s vlasy nebo vlasovou pokožkou.

Každý druhý měsíc vybíráme 3 dotazy, na které profesionálové z Paul Mitchell odpoví, a jejichž zasilatele odměníme doporučenými produkty Paul Mitchell.

Pro letošní říjnovou poradnu byly vybrány dotazy těchto čtenářek: Brigita Ž., Praha, Zita V., Plzeň, Alena D., Bečov. Zaměříme se v ní na to, jak „naložit“ s roztřepenými konečky, jak zkrotit silné, až hřebíkovité vlasy a na péči o zesvětlené vlasy.

Brigita: Dobrý den, je možné konečky, které jsou již roztřepené, ještě spravit? Nebo je nutné konce vlasů ostříhat? Mám teď hezký střih a nechtěla bych o ten tvar přijít. Děkuji za radu.
paul_mitchell_poradna_rijen_2018_brigita
Milá Brigito, roztřepené konečky bohužel nelze jen tak slepit zpět dohromady. Vlasy se musí ostříhat. Doporučujeme střih, který je dělaný nůžkami. Určitě nedoporučujeme břitvu nebo seřezávač. Pokud Vaše kadeřnice toto používá, poproste ji o střih s pomocí nůžek. Jinak roztřepené konečky můžete „zamaskovat“ séry nebo olejíčky. Vyzkoušejte Forever Blonde® Dramatic Repair® z řady Blonde. Pokud chcete předejít roztřepení vlasů, doporučujeme celou řadu Blonde, tedy šampon Forever Blonde® Shampoo a kondicionér Forever Blonde® Conditioner.

Zita: Dobrý den, prosím o radu. V různých fórech a poradnách se dočítám, že má mnoho žen problém s jemnými vlasy. Já mám opačný „problém“. Mám hodně silné vlasy (přírodní, nebarvené), až hřebíkovité a kromě ohonu s nimi nic nejde. Navíc se mi po 40 začaly hodně vysušovat. Lze tedy naopak vlasy trochu zjemnit?
paul_mitchell_poradna_rijen_2018_zita
Dobrý den, Zito. Ano, vlasy lze i zjemnit. Pokud chcete také potlačit jejich objem, výborně to dokáže řada Smoothing, konkrétně šampon Super Skinny® Shampoo a kondicionér Super Skinny® Conditioner jako základní péče. Tu doporučujeme doplnit maskou pro dodání hydratace Super-Charged Treatment z řady Instant Moisture, která se používá cca jednou za 5 umytí, aby suché vlasy byly opět vláčné a poddajné.

Alena: Ráda bych touto cestou požádala o radu. Během několika měsíců jsem přešla z hodně tmavé barvy vlasů do blond, a světe div se – vlasy to moc nezvládly. Jsou suché, porézní, barva příliš nedrží, skoro okamžitě bledne. Vím, že to asi bude dlouhá cesta, ale dají se takové vlasy zachránit? Nerada bych kvůli své nerozvážnosti o vlasy přišla. Mnohokrát děkuji za doporučení.
paul_mitchell_poradna_rijen_2018_alena
Milá Aleno, určitě doporučujeme salonní ošetření Awapuhi Wild Ginger® Keratriplex® Treatment. Salony, které s touto řadou pracují, naleznete ZDE na našich webových stránkách. Aby vlasy dostaly maximální péči a vše, co potřebují, používejte šampon Awapuhi Wild Ginger® Moisturizing Lather Shampoo® a kondicionér Awapuhi Wild Ginger® Keratin Cream Rinse® jako základní péči z řady Awapuhi Wild Ginger® Repair. Tu lze doplnit bezoplachovou kúrou ve spreji Forever Blonde® Dramatic Repair®.

Dotazy do vlasové poradny můžete zasílat na: redakce@womanandstyle.cz.

Více o produktech Paul Mitchell najdete na: www.paulmitchell.cz.

Doporučené

Přidat komentář