Představujeme

Objevte novou kolekci tašek a kabelek U.S. POLO ASSN.

Módní trendy v kabelkách jsou rok od roku zajímavější a nápaditější. Už nemusíme nosit jen klasické jednobarevné crossbody a velké nákupní tašky “shoppery“ do ruky. Kabelka je nepostradatelný módní doplněk. Schováte do ní potřebné nezbytnosti a navíc s ní můžete oživit svůj outfit. Značka U.S. POLO ASSN. představuje novou kolekci podzim/zima 2018 tašek a kabelek, které se pyšní kvalitním materiálem a zpracováním.

Kabelka do práce, i na večírek
Menší až středně velkou kabelku s dvěma kratšími uchy užijete jak do práce, tak i na víno s kamarádkami. Tyto kabelky by se především měly nosit na předloktí, kdy působí elegantně. Pokud si ji chcete vzít na rameno, většinou je u těchto kabelek nastavitelný popruh. Ženy ocení i to, že se jim do této kabelky vejde opravdu vše, od peněženky, po taštičku s kosmetikou a někdy i to, co ještě nakoupí cestou domů.

HOBO BAG, stylová kabelka ve tvaru půlměsíce
Hobo bags jsou kabelky, které při nošení mají tvar půlměsíce. Jsou velice prostorné a praktické. Jejich výhodou je to, že i když máte kabelku poloprázdnou, vypadá menší a díky měkčímu materiálu drží tvar. Nošení těchto kabelek se doporučuje pouze přes den, určitě se nehodí na večerní a okázalejší akce. Nutností u těchto kabelek jsou kvalitní švy nebo kovové spony, aby udržely i větší zátěž.
us_polo_02
Nesmrtelná cross body kabelka
Cross body kabelku má v šatníku každá žena. Jsou ideálním doplňkem na víkendovou procházku, do města nebo na výlet. Dáte do ní ty nejpotřebnější věci, klíče, telefon a peněženku. Dávejte ale pozor na to, kde cross body končí. Rozhodně by neměla začínat u žeber a také by neměla končit u kolen.

Batohy nejen do školy
Batohy jsou součástí našich outfitů již několikátou sezonu. Pro milovníky elegantních a ženských designů nabízí značka U.S. POLO ASSN. několik druhů ve výrazných barvách. S takovým batohem rozhodně nezapadnete do davu a nebudete vypadat jako turista. Batoh má několik velkých plus, máte obě volné ruce a netrpí tolik záda. Pro ty, kteří nosí rádi batohy na výlety či na různé sportovní aktivity např. na kolečkové brusle, můžou si vybrat stahovací vaky.

Zdroj: U.S. POLO ASSN / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář