Soutěže

Replay uvádí REPLAY #TANK – soutěž o 5 parfémů pro pány

REPLAY #TANK – vůně, které znázorňují průmyslovou stránku této světoznámé značky a zachycují v nich ty nejintenzivnější pocity. Vůně jsou inspirovány pracovním prostředím továren, kde se mísí hluk motorů s typickou „vůní“ benzínu. V nádržích s benzínem je ukryta síla, která dokáže vzplát. Kov a oheň, to je energie, která se skrývá pod povrchem a je třeba ji probudit.

Design a balení
Flakon ve tvaru nádrže je označen výrazným kovovým štítkem s vyraženým názvem vůně. Dámský, pudrově růžový flakon, je vyroben zrcadlově k pánskému flakonu, tímto spojením se doplňují a stává se z nich jeden luxusní celek. Modrá indigo barva v pánské variantě znázorňuje denim a industriální styl. Krabička také připomíná design nádrže, ten vyniká díky matnému podkladu s kovovými odlesky.

REPLAY #TANK for her (květinově-ovocná s nádechem orientu)
Smyslná vůně je určena pro charismatické ženy s osobností, které se rády obklopují stylovými věcmi, milují život a obohacují ho o další a další zkušenosti a nové zážitky. REPLAY #TANK for her vůni otevírá šťavnaté jablko a jiskřivý nádech pomerančového květu. Následuje množství okouzlujících nótů jasmínu a tuberózy. Základ vůně je sofistikovaný, santalové dřevo a pižmo dodávají vůni hloubku a uzavírá ji kombinace vanilky a pralinkových akordů.

Složení vůně
Hlava: jablko, pomerančový květ, pomerančovník hořký
Srdce: růže, jasmín, tuberóza (noční hyacint)
Základ: santalové dřevo, vanilka, pižmo, pralinka
soutez_replay_tank_02
REPLAY #TANK for him (citrusovo-dřevitá)
Pánská aromatická vůně pro mladé, energické a sebevědomé muže. Zajímají se o svět kolem sebe a věnují pozornost i každodenním maličkostem. REPLAY #TANK for him je svěží a elegantní vůně, která se otevírá citrusovou harmonií šumivého bergamotu a mandarinky, zdůrazněnou kořením kardamomu a čerstvostí čajových lístků. Osvěžující máta, zázvor a zelené akordy v kombinaci s jasmínem v srdci vytvářejí aromatickou a bylinnou stopu. Sílu cedrového dřeva zjemňují nóty pižma, jantarového dřeva a fazolky Tonka.

Složení vůně
Hlava: bergamot, kardamom, čajové lístky, mandarinka
Srdce: zázvor, jasmín, máta, zelené akordy
Základ: pižmo, cedrové dřevo, jantarové dřevo, Tonka fazolky, kůže

REPLAY #TANK k dostání v síti drogerií dm a na nezávislém trhu.

Soutěž: V naší dnešní soutěži můžete vyhrát jeden z pěti pánských parfémů REPLAY #TANK 50 ml v hodnotě 720 Kč. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí.

Soutěžní otázka: V nabídce Glamour Distribution CZ se pod značkou REPLAY ukrývá nová ikonická vůně REPLAY STONE. Které ingredience tvoří základ této vůně?

a) cedrové dřevo, labdanum, ambra, pižmo

b) indonéská pačule

c) pryskyřice, vanilka, fazole Tonka, labdanum, pačuli, ambra

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 19. 12. 2017, do předmětu uveďte REPLAY #TANK. Pět autorů správné odpovědi od nás obdrží pánský parfém REPLAY #TANK.

Nechcete-li tipovat, naleznete odpověď na stránkách www.gdist.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář