Fashion

Revoluční bunda posouvá limity na hranici možného

Druhá generace nanomembránové bundy od ALPINE PRO, jejíž vývoj a výroba kompletně probíhá v České republice dokazuje, že hranice se dají neustále posouvat. Revoluční technologie bundy zaručuje až 4x vyšší prodyšnost oproti běžným funkčním membránám a bunda pro muže GERS a pro ženy GERSA je tak vhodná pro fyzicky náročné aktivity jako je běh, cyklistika nebo hiking.

Čím je tak výjimečná?
Během sportovní zátěže potřebujete odvádět tělesnou vlhkost od pokožky do vnějšího prostředí, abyste tělo udrželi v teple a suchu. Bundy GERS/A mají vynikající prodyšnost díky speciální nanovlákenné membráně Nanomembrane. Ta je svými vlastnostmi velmi podobná lidské pokožce. Nanovlákenná membrána má unikátní strukturu o průměru vláken do 150 nm. Tato struktura má na 1 cm2 o 25 % více pórů než standardní mikroporézní membrány a dosahuje tak extrémní prodyšnosti. Extrémní prodyšnost dosahuje mimořádnou hodnotu 29 000 g/m2/24 h.

Záruka kvality
Jak už je u ALPINE PRO zvykem, výrobky testují přesní čeští sportovci a zástupci Českého olympijského týmu, kteří testovali i předchozí generaci bund. Výrobky vždy projdou dlouhodobou sportovní zátěží v náročných klimatických podmínkách a podněty od vrcholových sportovců vedou k vyladění produktů k dokonalosti. A to už je pořádná záruka kvality.

Za každého počasí v suchu a teple
Speciální vodoodpudivá vrstva HYDROPHOBIC EXTREME zvyšuje celkovou voděodolnost bundy až na 10 000 mm. Tyto parametry vodního sloupce jsou ještě podpořeny podlepenými švy, díky kterým voda neproteče ani v místech šití. Jednoduché rozepínatelné větrání v podpaží oceníte, když nechcete rozepínat hlavní zip a potřebujete okamžité ochlazení. Praktická vychytávka je i kapsa na rukávu, 2 vnitřní a 2 hlavní kapsy. Při vše vašich aktivitách také oceníte dvoucestný hlavní zip, rozšíření límce druhým zipem, perforované větrání v přední části límce, snadno uchopitelné taháčky, alobu pro zahřátí oblasti krku, stahování kapuci, dolního okraje i regulaci rukávů. Díky podlepení švů jsou také všechny spoje nepromokavé a mnohem pevnější. Perforované otvory na límci vám zaručí volné dýchání i při náročných aktivitách. Zkrátka a jednoduše, ani v tom nejextrémnějším počasí při fyzicky nejnáročnějších aktivitách vás bunda GERS/A nezradí a vaše tělo zůstanete v suchu a teple. Neváhejte a vybírejte oblečení, které nosí i vrcholoví sportovci.

Zdroj: ALPINE PRO / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář