Představujeme

Rowenta Ultimate Experience Air Care: dokonalý výsledek během 3 vteřin

Rowenta Ultimate Experience Air Care je z nové generace kulem, která se špičkově postará o oslňující vzhled vašich vlasů bez poničení. Značka Rowenta přichází s vlastní patentovanou technologií Fresh Flow, která zaručuje dokonalé výsledky a udržuje zdraví vlasů! Snadné a zároveň exkluzivní vlny zvládnete během tří vteřin…

Výsledné lokny s novou kulmou Rowenta Ultimate Experience Air Care jsou dokonalé a nevysušené – pramen vlasů ovinete kolem hlavně, pustíte na něj studený vzduch z kulmy, podržíte pár vteřin (záleží, jakou vlnu požadujete) a pramen pustíte. Vlna se studeným vzduchem zchladí, nebude vysušená, ale naopak zářivě lesklá a pružná! Technologie Fresh Flow zajištuje kulmování, které respektuje vaše vlasy a pokožku hlavy – využívá mírný chladný proud vzduchu jako ochranu před nadměrným horkem. Při kulmování nejsou vlasy poškozeny a jsou tak o 29 %* zdravější, než při používání jiných stylingových nástrojů. Zároveň je díky studenému vzduchu lokna perfektně zafixovaná. Hlaveň kulmy má křemenný keramický povrch a spolu s technologií ionizátoru odstraňují statickou elektřinu pro hladké a lesklé výsledky.

Kulma se zahřeje už za 30 vteřin, stačí vybrat z nabídky osmi teplot (od 130 do 200 °C) a pohodlně zkontrolovat na LCD displeji. Snadno dosáhnete požadovaných výsledků: od vln po utaženější kudrny. Funkce Smart Memory, zapamatování poslední teploty, navíc zajistí, že příště už teplotu nebudete muset znovu nastavovat. Po prvním zapnutí je však přednastavena šetrná teplota 170 °C, udržuje ideální teplotu pro zachování vlasového vlákna pro kulmování, které zajistí zdravé a plně chráněné vlasy každý den.

Kulmovat si vlasy je možné ve dvou polohách kulmy – v horizontální dosáhnete přirozeně vypadajících vln, zatímco v poloze vertikální vytvoříte doslova ohromující kadeře. A jeden pramen navlníte už za pouhé tři vteřiny! Právě tvar kulmy do „L“ umožňuje intuitivnější úpravu vlasů v zadní části hlavy – každý navlněný pramen bude vydařený. Kulma s pevným 90° zakřivením je navíc ergonomická, bolest v zápěstí a v ramenou při kulmování už nepocítíte. Součástí balení je rukavice, aby nedošlo k popálení.

Doporučená cena je 2 999 korun

*Vědecky ověřeno, nezávislý laboratorní test vs. přirozené vlasy, Francie 2020

Zdroj: Rowenta / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář