Beauty

Rozjasňovač Dewy Stix Balm: 5 tipů, jak jej správně používat

Ciaté London Dewy Stix Balm Highlighter dokáže prozářit pleť a podtrhnout přirozenou krásu vašeho obličeje. Stačí jej jen správně nanést. Poradíme vám, jak na to. Nebojte se, není to nic složitého.

Tip č. 1
Před použitím rozjasňovače naneste korektor a podkladovou bázi tak, jak jste zvyklí. Kvalitní základ totiž sjednotí a vyhladí pleť, což usnadní následnou aplikaci rozjasňovače i dalšího make-upu. Dewy Stix Balm je ale možné nanášet i na nenalíčenou pokožku.

Tip č. 2
Zvýrazněte lícní kosti. Začněte rozjasňovač nanášet v oblasti spánků a opisujte lícní kost až k jejímu vrcholu. Díky tomu, že Dewy Stix Balm je rozjasňovač v tyčince, je jeho aplikace velmi snadná.

Tip č. 3
Pro oslnivý pohled naneste drobné množství rozjasňovače na oči. Začněte u vnitřních koutků a Dewy Stix Balm roztírejte do ztracena jak na horní tak i na spodní víčko.

Tip č. 4
Rozjasňovač dokáže podtrhnout i přirozenou krásu vašich úst. Aplikujte jej nad horní ret s tím, že začnete nanášet uprostřed, kde bude intenzita rozjasňovače nejsilnější a směrem ke koutkům bude ubývat.

Tip č. 5
Aby byl váš makeup skutečně dokonalý, naneste velmi malé množství rozjasňovače také na špičku nosu, na vrchol brady a doprostřed čela – konkrétně začněte s aplikací u vlasů a pokračujte směrem dolů až ke kořeni nosu.
Dewy-Stix-Arm-Swatches-AllCiaté Dewy Stix Balm Highlighter
Rozjasňující balzám v tyčince má nelepivé gelové složení, díky němuž zanechá pleť svěže zářivou bez toho, aby ji zatížil nepřirozeným leskem. Dovolte své bezprostřední kráse, aby vynikla.

Ciaté Dewy Stix Balm Highlighter je k dispozici ve třech barevných odstínech:
Glow – jemný duhový odstín pro nenápadný šarm
Gleam – zlatě perleťový odstín pro nebeský půvab
Luster – růžovo zlatý odstín pro přirozenou eleganci

Doporučená cena: 669 Kč. K zakoupení výhradně ve vybraných prodejnách Douglas a na www.douglas.cz.

Zdroj: Douglas / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář