Představujeme

Russell Hobbs Illumina – stolní mixér

Stolní mixér je neocenitelným kuchyňským spotřebičem a skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Snadno se používá, snadno se čistí a navíc je univerzální – připravíte v něm pyré, smoothie, polévku, nasekáte led a navíc vypadá skvěle. Ať už připravujete svačinu nebo hlavní chod, stolní mixér Illumina udělá spoustu práce za vás.

Díky speciálnímu kroužku Illumina je nastavení rychlosti velice jednoduché. Nemusíte si lámat hlavu s tím, jakou rychlost pro přípravu toho kterého pokrmu použít. Celkem čtyři různé barvy odpovídají čtyřem různým rychlostem a tedy i pokrmům.

Rychlost 1: Pyré
Rychlost 2: Smoothie
Rychlost 3: Polévky
Pulsní funkce (P): Sekání ledu
russell_hobbs_illumina_jug_blender_02
Praktický je rovněž unikátně tvarovaný mixovací džbán s kapacitou 1,5 l. Odnímatelné čepele mixéru mají navíc pro větší odolnost titanový povrch, který je 4x pevnější než klasická nerezová ocel a zůstanou tak déle ostré. Bezproblémové mixování zajistí i výkon 850 W. Nechybí ani prostor k ovinutí kabelu ve spodní části základny.

Existuje mnoho důvodů proč si pořídit mixér. Nejen, že dobře zvolený mixér výrazně urychlí práci v kuchyni a omezí vznik nepořádku při přípravě pokrmů, ale je také krásným a funkčním doplňkem kuchyňské linky.

Mixujte s lehkostí. Ten pocit pohodlí určitě oceníte!

www.remivar.cz

zdroj: Remivar / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář