Beauty

Růžové tváře, dramatické oči. To je Valentýn s Annabelle Minerals

Někoho 14. únor baví, někoho děsí. Každopádně to není datum jako každé jiné. Udělejte si letos z Valentýna důvod k oslavě – bez ohledu na to, jestli jste zadaná, single nebo je to zrovna složité.

Vezměte druhou polovičku, kamarádku nebo třeba celou partu a oslavte svátek zamilovaných podle svého gusta. Klidně si doma udělejte chlebíčky, vyrazte na dobrou večeři nebo na drink s deštníčkem. Hlavně nezapomeňte na oslnivé líčení podle posledních trendů! Klíčové prvky: svěží a rozjasněná pleť, módní růžové tváře a dramatické kouřové oči.

Co budete potřebovat?
annabelle_minerals_valentyn_03
Rozjasňující make-up
Úplně matná pleť se už dávno nenosí. Teď vede svěží, přirozeně projasněný vzhled. Sypký make-up od Annabelle Minerals má minimalistické, zcela přírodní složení a výjimečně lehkou texturu. Krásně prozáří i unavenou pokožku, zakryje zašedlá místa i jemné linky. Vybrat si můžete z více než dvaceti odstínů. Make-up pak do pleti buď zapracujte nasucho, nebo ho smíchejte s trochou termální či květinové vody, aby získal krémovou konzistenci.
annabelle_minerals_valentyn_04
Minerální tvářenka
Růžová líčka budou v módě vždycky, rok 2018 jim ale vyloženě přeje. Stačí se podívat na přehlídky značek Valentino nebo Nina Ricci. Svěží odstín Rose s perleťovými částečkami bude nejvíc slušet porcelánové pleti, zajímavý kontrast ale vytvoří i u teplejších tónů. Pomocí zkoseného štětce naneste tvářenku na lícní kosti směrem od spánků; rozetřete ji do ztracena. Pro intenzivnější vzhled celý postup jednou nebo dvakrát zopakujte.
annabelle_minerals_valentyn_02
Minerální oční stíny
Kouřové líčení už nemusí být složité. Za rockovou hvězdu i tajemnou femme fatale budete s minerálními stíny, které se snadno nanášejí a roztírají, mají extra silnou pigmentaci a vydrží až do rána. Nanášejte je pomocí štětečku a vrstvěte je tak, aby byly nejtmavší u linie řas a ve vnějším koutku oka. Směrem nahoru a do vnitřku víčka by měla intenzita slábnout. Po které barvě sáhnout? Nositelnou variantou, která sedne úplně všem, je hnědý odstín Chocolate. Jestli toužíte po opravdu dramatickém vzhledu, volte intenzivní antracitový odstín Smoky.

Více informací o Annabelle Minerals naleznete na www.annabelleminerals.cz.

Doporučené

Přidat komentář