Bydlení

S pomocníky Kärcher bude vánoční úklid radostí

Vánoce se blíží a s ním i každoroční generální úklid. Velký úklid je strašákem každého z nás, místo toho, abyste si užívali předvánočního času s rodinou, řešíte, kdy vymést pavučiny ze všech rohů a mytí oken také nepatří mezi oblíbené činnosti. Objevte spolehlivé pomocníky, se kterými bude úklid jedna radost a navíc vám ušetří spoustu cenného času.

Na podlahu rychle, chytře a také bez vaší pomoci
Vysávání a vytírání podlah patří mezi pravidelné činnosti. S dětmi a domácími mazlíčky se rázem stanou rutinou všedního dne. Mít po ruce lehký a snadno uskladnitelný vysavač vše výrazně usnadní. Pokud chcete přijít do již uklizeného bytu, pořiďte si pomocníka, který vysaje podlahy, i když nebudete doma.
kärcher_VC_5
Řešením může být teleskopický vysavač Kärcher VC 5, který v sobě kombinuje sílu a kompaktnost a je vhodný do každé domácnosti. Díky patentovanému trojitému teleskopickému systému lze vysavač o polovinu zmenšit. Za svůj výkon vděčí VC 5 přepínatelné hubici Kärcher pro vysávání suchých nečistot s flexibilním kloubem. Speciálně vyvinutá hubice si vystačí s nízkou spotřebou energie. Inovativní součástí je také filtrační systém bez sáčků s integrovaným čištěním filtru. Vysavač VC 5 je silným trpaslíkem i v té nejmenší domácnosti. Skvělé výkony podává na tvrdých podlahách a schodech, poradí si s koberci i textilními povrchy.
kärcher_roboticky
Pro každého, kdo se chce vrátit domů a mít uklizeno, aniž by ho to stálo větší úsilí, je ideálním pomocníkem robotický vysavač Kärcher RoboCleaner RC 3. Je to inteligentní vysavač, který důkladně vysaje všechny prostory v místnosti. Díky němu už vás nezaskočí ani neohlášená návštěva. Je vybaven funkcí smart, jejímž prostřednictvím ho lze ovládat pomocí chytrého telefonu, navolit časy čištění a také budete informováni o pokroku čištění a poloze vysavače prostřednictvím mapy vysávání. Speciálně vyvinutý kartáčový systém s gumovými lamelami pojme velké množství nečistot, inovativní infračervené senzory vysavač chrání proti pádu na schodech a zabraňují kolizi s překážkami v místnosti. Robotický vysavač jednoduše uklidí za vás.
kärcher_mycka
V rozlehlých bytech a domech, kde převládají tvrdé podlahy ze dřeva, dlažby, laminátu nebo lina se uplatní podlahová myčka Kärcher FC 5. Kombinuje mytí s odsáváním v jediném kroku, čímž ušetříte až polovinu času. Automatické pohánění válců (až 500 otáček za minutu) usnadňuje vytírání a zdokonaluje výsledky čištění bez zbytečného použití síly a namáhavého drhnutí. Úklid je tedy velice pohodlný a neunaví vás. Díky navlhčení povrchu při práci ihned vidíte, co je uklizené a co ještě ne. S podlahovou myčkou uspoříte i velké množství vody, které byste jinak spotřebovali při klasickém vytírání. „Podlahová myčka vám ušetří práci, ale i peněženku. ,,Na plochu o rozloze cca 60 m² spotřebuje myčka tvrdých ploch v průměru 600 ml vody. Na běžné čištění je oproti tomu zapotřebí nejméně 5 až 10 litrů,“ říká produktová specialistka Kärcher Jana Bezoušková.
kärcher_akusterka
Čistá okna rozsvítí celý pokoj
Pokud venku nepanují třeskuté mrazy, můžete se pustit do mytí oken, aby byla vánoční atmosféra dokonalá. Jestli rádi zdobíte okna vánočními světýlky nebo s dětmi malujete zimní a vánoční motivy na okna, jejich mytí se nevyhnete. S aku stěrkou Kärcher WV 2 Premium Ten Years Edition z jubilejní edice v elegantní černé barvě je mytí oken 3x rychlejší. Vezměte rozmývák, nejprve rozmyjte nečistoty a pak je aku stěrkou vysajte. Pro aku stěrku najdete využití i při běžném úklidu. Je vhodná na velké skleněné plochy, poradí si i s údržbou nejrůznějších hladkých povrchů v kuchyni a koupelně. Tento lehký a tichý pomocník je praktický a ergonomický. Jeho velkou výhodou je, že zároveň čistí, leští a také odsává přebytečnou vodu. Nádržku na špinavou vodu lze v případě potřeby kdykoli a rychle vyprázdnit a pokračovat v práci.

Ať se vše jen blýská
Vánoční čas je plný návštěv příbuzných a přátel. Okna jsou umytá, podlahy vytřené, ještě by to chtělo důkladně vyčistit koberce, sedačky a čalouněný nábytek.
kärcher_tepovac
Bezchybného a maximálně hygienického čištění až do hloubky vlákna dosáhnete s pomocí čističe Kärcher SE 5.100, který je vhodný na tvrdé podlahy i koberce. Poradí si při generálním úklidu, ale i při běžném úklidu koberců, čalouněného nábytku, autosedaček nebo při čištění matrací. Přístroj je unikátní v tom, že kombinuje motor s velkým sacím výkonem, odpadovou nádobu a nádobu na čistou vodu, do které můžete přidat čisticí prostředek. Díky tomu efektivně odstraňuje a rozpouští i velmi odolnou špínu. Zašlapané koberce, skvrny od jídla či nečistoty od zvířat už nemusíte předem namáčet speciálními prostředky ani je odstraňovat ručně. Tepovač v jediném kroku znečištěné místo ošetří čisticím prostředkem, mechanicky silným proudem vody špínu uvolní a ihned ji nasaje do odpadové nádobky. Tato metoda čištění koberců je v porovnání s jinými způsoby čištění maximálně účinná. Čistému povrchu se okamžitě vrací původní textura a oživují se barvy. Mastnota, nečistoty a pachy jsou důkladně odstraněny a koberec zůstane příjemně provoněný. Ve spojení se speciálními čisticími prostředky Kärcher se tepovač SE 5.100 postará o důkladnou a hloubkovou čistotu.

Více o produktech Kärcher najdete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

Zdroj: Kärcher / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář