Soutěže

Sada Elseve Extraordinary Oil se vzácnými oleji pro suché vlasy

Symbolem krásy každé ženy jsou zdravé a lesklé vlasy. Pro znovuzrození suchých vlasů bez lesku a bez života vyvinuli odborníci řadu Elseve Extraordinary Oil, jejíž složení s obsahem šesti vzácných mikro olejů je výrazným pokrokem ve výživě suchých vlasů. Po použití jsou vlasy lesklé, pružné, hloubkově vyživené, a přitom lehké a bez pocitu mastnoty.

Vyživující elixír
V řadě Elseve Extraordinary Oil se snoubí šest vzácných olejů. Každý olej je výtažkem z rostlin, které jsou známé pro své blahodárné účinky. Růže šípková vlasy regeneruje, len setý je posílí, lotos indický jim dodá jemnost, očistná květina Tiaré vlasy zvláčňuje, díky heřmánku pravému jsou vlasy jemné a zářivé a slunečnice roční má kromě vyživující funkce i antioxidační účinky.

soutez_elseve_02
Soutěž: Zažijte i vy úžasný, nepopsatelný pocit ze zdravě vyživených vlasů. Odpovězte správně na otázku a staňte se jedním z tří výherců sady produktů (šampon, kondicionér, maska a olejíček) Elseve Extraordinary Oil.

Soutěžní otázka: Instrumentální testy ukázaly, že vlasy jsou již po prvním použití šamponu z řady Elseve Extraordinary Oil několikanásobně lesklejší a vyživenější. Kolikrát lesklejší a o kolik procent vyživenější vlasy jsou?

a) 3x lesklejší a o 18% vyživenější

b) 4x lesklejší a o 23% vyživenější

c) 5x lesklejší a o 30% vyživenější

Nápovědu najdete v článku, představujícím řadu Elseve Extraordinary Oil.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 3. 3. 2015, do předmětu uveďte ELSEVE. Tři autoři správné odpovědi obdrží sadu produktů Elseve Extraordinary Oil.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

text: L’Oréal, redakce / foto: L’Oréal, bigstock

Doporučené

Přidat komentář