Představujeme

Samuraj v kuchyni: Perfectmix Cook

Disciplína, výkon, zdraví a bezchybné ostří. Perfectmix Cook je samurajem mezi mixéry. Tento revoluční spotřebič pomáhá během vaření, hodování i čištění. Jako všechny výrobky značky Tefal je šetrný k životnímu prostředí!

Nejen v nadcházejícím chladném období je Tefal Perfectmix Cook ideálním partnerem v kuchyni. V zimě zahřeje krémovými či nudlovými polévkami, pomůže uvařit nejjemnější svíčkovou nebo v páře připraví zeleninu, ryby a maso bez ztráty vitamínů, chuti a barvy. Jakmile vysvitne sluníčko, potěší koktejly, zmrzlinou i ledovou tříští. V nabídce přednastavených programů jsou samozřejmostí ovocná či zeleninová smoothie, kompoty i rostlinná mléka. Domácí dětské příkrmy a přesnídávky na dvě kliknutí jsou obrovskou pomocí pro rodiče. Jako první svého druhu disponuje Perfectmix Cook odnímatelným dnem s noži a samočístícím programem, který likviduje až 99,99 % bakterií!

Perfectmix Cook disponuje intuitivním dotykovým displejem s 10 přednastavenými programy, výkonným motorem o příkonu 1400 W a prvotřídními čepelemi s technologií Powelix, zaručujícími dokonalé rozmixování pokrmů. Technologie Powelix navíc také zajišťuje o 30 % rychlejší přípravu oproti jiným modelům Tefal BL2C. Obsah nádoby z odolného skla je 1,75l, obsah košíku pro vaření v páře 0,5l. Samočistící program pro hloubkové čištění pracuje s teplotou 100 °C a mixér zbaví až 99,99 % bakterií bez potřeby čistícího prostředku. Čepele z nerezové oceli jsou odnímatelné a snadno omyvatelné. Elegantní design a špičkové materiály tohoto spotřebiče jsou ozdobou každé kuchyňské linky.

Doporučená cena 5 999 Kč

Tip: Zeleninová polévka s Perfectmix Cook

Ingredience:
50 g nasekané cibule
50 g mrkve
50 g celeru
75 g brambor
75 g cukety
20 g listového špenátu
50 g kukuřice
600 ml zeleninového vývaru
Sůl a pepř

Postup: Vše vložíme do Perfectmix Cook a zvolíme program „Hustá polévka“ a zmáčkneme „START“ a za 30 minut máme hotovo.

Video recept zde

Další inspirace na recepty s Perfectmix Cook najdete zde

Zdroj: Groupe SEB / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Barbora Tusarová 30/12/2021 at 14.13

    Mám starší model a jsem s ním nadmíru spokojená. Pokud tedy tohoto pomocníka v kuchyni ještě nemáte, vřele doporučuji, ušetří spoustu času i práce.

    Odpovědět

Přidat komentář