Soutěže

Schwarzkopf BC Scalp Therapy

Z mytí vlasů se rychle stává rutina, jako z čištění zubů nebo stříhání nehtů. Možná je načase vnést do mytí vlasů něco nového a udělat pro ně něco víc. Víte-li, jak si správně vlasy umýt, je to začátek optimální péče o ně.

Správné mytí vlasů
Mytí vlasů není obtížná věc – to je pravda, když víte, jak si správně vlasy umýt, dalším důležitým krokem je zvolit přípravek přesně pro váš typ vlasů.

Voda – část 1: Vlasy navlhčete pod tekoucí teplou vodou.

Množství šamponu: Množství ve velikosti lískového oříšku by mělo být pro krátké až středně dlouhé vlasy dostatečné. Pokud jsou vaše vlasy dlouhé, množství šamponu přizpůsobte. Nalijte si šampon do dlaní.

Použití šamponu: Šampon v dlaních s trochou vody napěňte a pak teprve krouživými pohyby vmasírujte napěněný šampon do vlasů a pokožky hlavy. Dejte si pozor, abyste svými nehty zbytečně nedráždila pokožku hlavy.

Voda – část 2:  Šampon z vlasů důkladně vypláchněte čistou vodou. Je důležité řádně vypláchnout všechny zbytky šamponu. Během vyplachování vlasy rukama promačkejte. Vlasy jsou čisté, až když Vám „vržou“ mezi prsty.

Voda – část 3: Nakonec propláchněte své vlasy a pokožku studenou vodou, stimulujete tak krevní oběh.

Frekvence mytí: Optimální je mýt vlasy každé dva až tři dny.  Vaše vlasy dychtivě uvítají správnou péči a odmění se poddajností a hedvábným leskem.
soutez_BC_scalp_therapy_02
BC Scalp Therapy
Hloubkově čistící šampon s Nutritive-Balance komplexem a mentolem šetrně myje všechny typy vlasů, čistí je od zbytků vlasových přípravků a přebytečné mastnoty, vyživuje vlasovou pokožku a pečuje o ni, posiluje krásu vašich vlasů zevnitř. Vytváří optimální prostředí k nápravě problémů vlasové pokožky, pečuje o vaše vlasy od jádra vlasového vlákna až k jeho povrchu, zajistí růst krásných vlasů. Po použití šamponu jsou vlasy přirozeně jemné, lesklé, dobře se rozčesávají a upravují.

Soutěž: Dopřejte svým vlasům kvalitní čistící přípravek, který jim poskytne potřebnou péči. Odpovězte správně na jednoduchou otázku a staňte se jedním z pěti výherců šamponu Schwarzkopf BC Scalp Therapy.

Soutěžní otázka: Ve kterém roce si vyučený drogista Hans Schwarzkopf v Berlíně otevírá malou drogerii, kde nechybí ani oblíbené oddělení s parfémy a dal tak vzniknout firmě, která se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců produktů vlasové péče na světě?

a) 1898

b) 1908

c) 1918

Nápovědu najdete na stránkách www.schwarzkopf.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 22. 1. 2014, do předmětu uveďte SCHWARZKOPF. Pět autorů správné odpovědi odměníme hloubkově čistícím šamponem BC Scalp Therapy.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

text Schwarzkopf Professional, redakce / foto Schwarzkopf Professional, bigstock

Doporučené

Přidat komentář