Fashion

Selena Gomez uvádí nové PUMA Cali Exotic

Bota Cali během chvíle ovládla streetstyle módu, a značka PUMA proto přichází se zbrusu novou variantou Cali Exotic. Atmosféra západního pobřeží Kalifornie, která se stala inspirací pro botu CALI, se stává trendem pro nadcházející letní sezónu. Tento trend nosí i ambasadorka PUMA Selena Gomez.

PUMA California získala svou popularitu na tenisových kurtech, brzy se však stala základem streetstyle módy. Oblíbený nízký typ boty s metalickými a koženými detaily a vyšší podrážkou má své pevné místo v módním světe již po celá desetiletí.

Nová vlna klasického stylu PUMA, vycházející ze slunné Kalifornie, přináší tenisku Cali Exotic, která vyniká svou ostrou a robustní podrážkou připomínající západní pobřeží. Varianta sneakersek Cali přichází ve svěží bílé a elegantně černé barvě a s kontrastním logem PUMA na jazyku i na gumové patě boty. Vrchní část tenisek je ušita z prvotřídní kůže a zůstává věrná originálu. Uvolněný a trendy styl Cali doplní každý váš outfit.
puma_cali _02
Nové PUMA Cali Exotic v černé i bílé variantě jsou v České republice dostupné od 4. dubna 2019 u prodejců Sneakers Molo, Espace Sport a Urban Store.

Zdroj: PUMA / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář