Představujeme

Seznamte se s HP Sprocket – kapesní tiskárnou pro tisk z chytrého telefonu

Společnost HP představuje novou tiskárnu HP Sprocket, která vrací svým uživatelům potěšení z tištěných fotografií. Zachycení skvělých zážitků již nemusí být uchováváno jen v online formě, tato kapesní tiskárna umožňuje tisknout virtuálně z tabletu či chytrého telefonu doslova odkudkoliv.

HP Sprocket je přenosný a vejde se akorát do kapsy. Barevné momentky o rozměru 5 x 7,6 cm lze personalizovat filtry, rámečky, emotikony, texty a okamžitě sdílet.

Mezi některé užitečné funkce patří:
– aplikace HP Sprocket, která je zdarma v iOS a Androidu™, umožňuje uživatelům dát jejich fotografiím z telefonu nebo sociálních sítí osobitý ráz pomocí barevných rámečků, popisků, nálepek, filtrů apod.
– sprocket oživí nejhezčí vzpomínky na lesklém papíře o rozměru 5 x 7,6 cm, který má úpravu proti rozmazání, roztržení a je voděodolný. Fotografie lze sdílet nebo díky lepící zadní straně použít k vyzdobení oblíbeného prostoru či vytváření svých uměleckých projektů apod.
– přenosná tiskárna funguje virtuálně kdekoliv. Uživatelé i jejich přátelé mohou pomocí Bluetooth připojit své smartphony a tablety a vytisknout si nejvydařenější momentky z celého dne.
hp_sprocket_tiskarna_02
Sprocket je k dostání v bílé barvě se zlatými doplňky a v černé barvě se stříbrnými doplňky. Balení obsahuje tiskárnu a balíček 10 kusů foto papíru HP ZINK za 3 299,- Kč. Balík 20 kusů papíru je k dostání od 349,- Kč.

Více informací naleznete na www.hp.cz/sprocket

Zdroj: HP / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář