Bydlení

Sháníte vkusné dekorační látky? Poradíme vám

Při výběru různých látek do domácnosti je velice důležité dbát na jejich kvalitu. Bohužel v dnešní době je čím dál těžší takové kousky najít, a tak, abychom vám to hledání maximálně usnadnili, přinášíme vám tip na spolehlivou firmu.

Kvalitní látky z Nového Jičína
Společností, kterou máme na mysli, není nikdo jiný, než Bytema z Nového Jičína. Jedná se o společnost zaměřenou primárně na bytový textil do celé domácnosti a také PVC podlahy. Na našem trhu působí již slušnou řádku let, a to konkrétně od roku 1996. V jejich nabídce naleznete rozsáhlou paletu zboží od českých i zahraničních výrobců té nejvyšší kvality. Nakupovat můžete buď on-line v jejich internetovém obchodě, anebo navštívit jejich velkou kamennou prodejnu v Novém Jičíně.

V sortimentu naleznete produkty pro všechny věkové kategorie. Jestliže hledáte něco pro nejmenší, jistě vás potěší dětské látky s originálními barevnými motivy. Všechny materiály jsou velmi příjemné na dotyk a hlavně zdravotně nezávadné, tudíž se nemusíte bát o citlivou pokožku vašeho milovaného potomka. Můžete vybírat z motivů pro holky i kluky, a to od školkového věku až po puberťáky.

Dekorace do celého bytu
Kromě zboží pro děti se můžete samozřejmě těšit i na vkusné dekorační látky, co zužitkujete kdekoliv jinde mimo dětský pokojíček. Z nich se dají například ušít zajímavé potahy na polštářky nebo vytvořit neotřelé závěsy, jaké u nikoho jiného nenajdete. Jelikož je nabídka materiálů, vzorů i barev vážně pestrá, na své si jistě přijde každý.

Nesmíme zapomenout zmínit ani čalounické a potahové látky, které dokážou nudné bydlení proměnit doslova k nepoznání. Tyto kousky se liší svojí vyšší gramáží, díky níž se dají používat právě jako potahy na židle, křesla či pohovky. Jedná se o ideální způsob, jak vdechnout nový život starému nábytku po babičce, s nímž se za žádnou cenu nechcete rozloučit.

Zdroj: Bytema / foto: archiv / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář