Beauty

Skin Caviar Liquid Lift: Nově zrozený, vzdoruji gravitaci, naplňuji životem

Kaviár je synonymem odvahy a smělosti. Před více než 30 lety si La Prairie trouflo obohatit péči o pleť výtažkem z kaviáru. A stejná troufalost dala v roce 2012 vzniknout nové ikoně – Skin Caviar Liquid Lift.

První sérum La Prairie vzdorující gravitaci, Skin Caviar Liquid Lift, bylo koncipováno jako pocta ikonickým kaviárovým perlám kolekce Skin Caviar (poprvé uveden v roce 1987). Nyní La Prairie inovuje Skin Caviar Liquid Lift a poprvé spojuje dvě nejúčinnější a nejmodernější ingredience kaviáru do jednoho mimořádného séra.

Spojení vzdorující gravitaci
Kaviár je výjimečný přírodní produkt, který podporuje vitalitu, a jak vědci z La Prairie objevili, vyživuje a prospívá pokožce. Vzácné složky získané z kaviáru tak vytvářejí inkarnaci kaviáru, La Prairie Skin Caviar.

V roce 2018 vědci z La Prairie vyvinuli Caviar Premier, který byl navržený jako mimetický otisk chemického složení přírodního kaviáru a stal se významným milníkem ve výzkumu kaviáru. Vědecký tým La Prairie používá k vytvoření Caviaru Premier směs biomolekul, včetně lipidů, proteinů, peptidů, DNA, uhlohydrátů a jejich stavebních bloků, jako jsou aminokyseliny, nukleotidy a cukry. Ty jsou smíchány s biomimetickým kaviárovým peptidem La Prairie, který byl navržen na základě aminokyselinové sekvence specifického proteinu kaviáru.

Dalším významným objevem La Prairie byl rovněž vývoj Caviar Absolute. Vysoce koncentrované formy kaviáru, která se získává pomocí přesného procesu extrakce, který dokáže separovat dvě nejhojnější složky v kaviáru – kaviárové oleje a kaviárové proteiny. Tento jemný proces zahrnuje kroky lisování a odstřeďování při pokojové teplotě, aby se zajistila integrita křehkých molekul kaviáru.

Tyto dvě kaviárové ingredience – Caviar Premier s výjimečnými liftingovými vlastnostmi a Caviar Absolute, který viditelně obnovuje objem a hustotu pokožky, se spojily, aby vytvořily gravitaci vzdorující sérum, které naplňuje pokožku životem. Skin Caviar Liquid Lift vypíná a zpevňuje, obnovuje kontury a navrací vitalitu a harmonii.

Receptura je dále vylepšena Exkluzivním Buněčným komplexem La Prairie, který je inspirován průkopnickými omlazujícími procedurami dr. Paula Niehanse prováděnými v legendární Klinice La Prairie, dává pokožce nový život a energii. Zaměřuje se na základní buňky kůže a složky extracelulární matrix a zajišťuje pokožce svěží vzhled.

Vylepšená smyslová zkušenost
Nový Skin Caviar Liquid Lift má charakteristický design, který se vyznačuje kobaltovou modří doplněnou o elegantním stříbrný rámeček, který poutá pozornost na samotný obsah.

Kultovní kaviárové kuličky a mléčná emulze jsou umístěny ve dvou oddělených komorách a stisknutím aktivačního tlačítka se smísí a transformují se v hladkou emulzi. Chromová pumpička vytvoří perfektní dávku séra hedvábné textury. Skin Caviar Liquid Lift se po aplikaci doslova rozplyne a dodá pokožce okamžitý pocit vypnutí. Postupem času se pokožka dále vypíná a zpevňuje a zvyšuje se její elasticita. Jemné linie a vrásky jsou znatelně eliminovány, objem a hustota pleti jsou obnoveny a tvář má tak harmoničtější vzhled.

Rituál Skin Caviar
Rituál Skin Caviar začíná dokonale vyčištěnou pokožkou. Následuje několik kapek Skin Caviar Essence-in-Lotion, pro zklidnění a přípravu pleti na následnou péči.

Jemné stisknutí aktivačního tlačítka Skin Caviar Liquid Lift spustí jedinečný mechanismus, který smísí kaviárové kuličky s emulzí v jednolité hedvábné sérum. Po intenzivním protřepání stiskněte pumpičku a jednu až dvě kapky aplikujte za pomoci konečků prstů jemnými pohyby na pokožku obličeje a krku. Vyhněte se oblasti očního okolí. Poté zvolte jeden ze tří hydratačních krémů Skin Caviar. Skin Caviar Luxe Cream či Skin Caviar Luxe Cream ● Sheer obohacené o Caviar Premier nebo Skin Caviar Absolute Filler obohacený o Caviar Absolute.

Pro dokonalý make-up použijte Skin Caviar Concealer ● Foundation SPF 15, Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF 25 / PA +++ nebo Skin Caviar Powder Foundation SPF 15 UVA PA ++.

Pro noční péči, nebo pokud toužíte po extra dávce hýčkání, aplikujte namísto denního krému Skin Caviar Luxe Sleep Mask obohacenou o Caviar Premier.

Skin Caviar Liquid Lift, 50 ml, referenční MOC: 17. 890,-

Zdroj: La Prairie / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář