Soutěže

Soutěž: 6 x 2 balení ReduXin FORTE – Vaše cesta k vysněné postavě

Jedním z nejčastějších novoročních předsevzetí bývá hubnutí nejen povánočních kil. Vyjma sportu, jehož praktikování je v zimních měsících ztížené povětrnostními podmínkami, ale i únavou, lze váhu redukovat také s pomocí doplňků stravy s glukomananem. Jedná se o druh vlákniny, který zaplní žaludek a dodá pocit sytosti, čímž umožní snížit příjem kalorií. Lze tak efektivně hubnout bez nepříjemného pocitu hladu.

Glukomanan je ve vodě rozpustný polysacharid, který můžeme nalézt v hlízách rostliny Zmijovec indický, nebo-li Konjac. Kořen Konjacu pochází z jihovýchodní Asie a je známý svojí úžasnou schopností vstřebávat vodu, díky čemuž se mění na gel. Od ostatních druhů rozpustné vlákniny se liší svoji vysokou viskozitou, proto je tak účinný při hubnutí. Mimoto je zcela přírodní, nízkokalorický a snižuje vstřebávání proteinů a tuků.

Klinické studie
Glukomanan má zdokumentované účinky na snížení váhy za dodržení nízkoenergetické diety. Několik náhodných řízených testů zkoumalo účinky Glukomananu ve spojitosti s hubnutím. V nejrozsáhlejším výzkumu byl 176 osobám s nadváhou, kteří drželi nízkokalorickou dietu, podáván buďto doplněk stravy s obsahem Glukomananu, nebo placebo. Výsledky ukázaly, že všechny testované skupiny, jimž byl podáván Glukomanan, ztratily po pěti týdnech na váze více, než skupiny, jimž bylo podáváno placebo.

Snižuje chuť na sladké
Další účinnou látkou při hubnutí je chrom, který přispívá k tomu, aby měl metabolismus dostatek makroživin a ke správné hladině glukózy v krvi. Reguluje hladinu krevního cukru, a tím pádem klesá chuť na sladké.

Podporuje metabolismus a energetickou hladinu
Vitamíny B3 a B12 naopak podporují trávení a energetický metabolismus, čímž přispívají ke snížení únavy. Spolu s glukomananem a chromem tak tvoří perfektní trojici přísad pro úspěšné hubnutí! Kombinaci všech tří složek lze nalézt například v doplňku stravy ReduXin. „Jedná se o zcela přírodní produkt s obsahem glukomananu. Kapsle s glukomananem se užívají před jídlem, vláknina v žaludku nabobtná a díky tomu se cítíte zasycení, i když sníte menší porci jídla,“ říká Jan Řepa, PR Manager značky NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Více o produktu se dozvíte na: www.reduxin.cz. Na stránkách www.naturamed.cz si potom můžete prohlédnout certifikát o zdravotní bezpečnosti produktu ReduXin.

Poznámka: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane 2 balení ReduXinu FORTE (kúra na 2 měsíce) v hodnotě 1996 Kč.
konjacSoutěžní otázka: Jak se jmenuje rostlina, které se říká Konjac?

a) Svízel syřišťový
b) Ostropestřec mariánský
c) Zmijovec indický

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.reduxin.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 22. 1. 2023, do předmětu uveďte ReduXin FORTE. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Vitalia K., Praha, Leona P., České Budějovice, Josef S., Petrovice, Kamila M., Kašperské Hory, Vlasta J., Poděbrady, Eva Š., Praha.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář