Soutěže

Soutěž: Amkiri odhaluje zcela novou kategorii ve světě krásy

Amkiri odhaluje zcela novou kategorii ve světě krásy: vůní infuzovaný inkoust na pokožku. Jedná se o vůbec první inkoust infuzovaný vůní spolu s intuitivním aplikátorem, který podporuje sebevyjádření a přináší dlouhotrvající multisenzorický zážitek.

Jednadvacátého března 2019 přivedla značka AMKIRI Visual Fragrance™ na svět vůbec první produkt ve zcela nové kategorii. Patentovaná formule hedvábného inkoustu s nevšední a propracovanou vůní byla poprvé k dostání online. V červnu 2020 se dostává exkluzivně do Česka, kde ji můžete zakoupit výhradně v síti FANN parfumerií. AMKIRI Visual Fragrance™ boří hranice a píše příběh o lásce, ve kterém se spolu snoubí smyslové vjemy zraku a čichu.

Můžeme učinit neviditelné viditelným? Ano. Věříme, že vůně je náš vlastní podpis a chceme, aby byl vidět.

AMKIRI se zrodilo z čisté vášně Shoval Shavit Shapiro, zakladatelky a tvůrkyně, která vystudovala design v Tel Avivu i Berlíně. S velkou vášní pro sebevyjádření začala Shoval experimentovat na poli body artu, kosmetiky a vůní. S podporou týmu a investorů, mezi které patří například Howard Socol, někdejší CEO Barneys v New Yorku, se jí podařilo dotáhnout svoji myšlenku až k cíli a přeměnit ji v AMKIRI Visual Fragrance™. Patentovaná formule umožňuje uživatelům představit vůni ve svém vlastním, inovativním pojetí, ať už je jakkoli kreativní. Po aplikaci drží vůně i barva na kůži úžasných 12 i více hodin. Vůní infuzovaný inkoust je hypoalergenní, vodě i potu odolný, bez alkoholu a s veganským, cruelty-free složením. Lze ho snadno odstranit.

Umělecky pojatý štětec s protáhlou rukojetí zajišťuje precizní přesnost, která povoluje uzdu kreativitě. V každém tahu se tak můžete těšit z kresby ve formě body artu, která jde ruku v ruce s podmanivou a dlouhotrvající vůní. Pro její vytvoření se značka spojila s největšími specialisty v oblasti parfémů a oslovila společnost IFF, která zkomponovala jedinečnou osvěžující vůní. Kombinaci chladné máty peprné s teplými, kořenitými tóny zázvorového oleje a bobule jalovce doplňuje pižmo a cedrové dřevo. Její tvůrci věří, že si ji mohou zamilovat všechny gendery bez rozdílu.

Sada AMKIRI obsahuje originální štětec s rozšířeným hrotem, dále patentovaný, vůní infuzovaný inkoust (10 ml) uhlové barvy a sadu 12 šablon, se kterými můžete vytvořit nespočet kombinací.

Soutěž: Učiňte neviditelné viditelným! Odpovíte-li správně na níže položenou otázku, můžete být jedním z dvou výherců luxusní novinky – AMKIRI Visual Fragrance™️ Original Scent Charcoal Wand & Stencils v hodnotě 999 Kč.

Nepodaří-li se vám získat tuto jedinečnou záležitost v soutěži, můžete zakoupit exkluzivně ve FANN parfumeriích a na www.fann.cz.
Photo 16-03-2020, 12 49 51Soutěžní otázka: Kolik různých šablon obsahuje sada AMKIRI?

a) 6
b) 12
c) 18

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 11. 2020, do předmětu uveďte AMKIRI. Dva autoři správné odpovědi obdrží sadu AMKIRI v hodnotě 999 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Alice P., Nový Bor, Eliška T., Kadaň.

Doporučené

Přidat komentář