Soutěže

Soutěž: Krásná s francouzskou kosmetikou Evoluderm

Evoluderm je francouzská značka kosmetiky, která nabízí produkty pro tělo, vlasy, pleť i děti. Jedinečné produkty Evoluderm se pyšní kvalitním složením, jsou dermatologicky testovány a žádný z výrobků není testován na zvířatech. Výsledkem jsou produkty z přírodních ingrediencí s jemnou vůní, které neobsahují silikony ani parabeny. Ekologické smýšlení společnosti se projevilo i na obalu, který je 100 % recyklovatelný.

Soutěž: Tři z vás, kteří odpoví správně na položenou otázku, od nás obdrží jeden z kosmetických balíčků Evoluderm. 1. balíček obsahuje: Čistící micelární vodu pro reaktivní pokožku, Deodorant s vůní granátového jablka a Jílovou čistící masku. 2. balíček obsahuje: Čistící micelární vodu pro reaktivní pokožku, Pleťové tonikum pro normální pokožku a Odličovací olej s ochranným mandlovým olejem. 3. balíček obsahuje: Čistící micelární vodu pro reaktivní pokožku, Deodorant s vůní orchideje a Vyživující šampon pro velmi suché a poškozené vlasy s arganovým olejem.

Čistící micelární voda pro reaktivní pokožku: čistí, odstraňuje make-up, odlíčí oči a rty v jednom kroku bez potřeby oplachování. Micely, které jsou ve vodě obsažené, aktivně čistí a působí jako magnety na nečistoty a zbytky make-upu na pleti. Je obohacena o zklidňující a pečující výtažky z Aloe Vera, které reaktivní pleť jemně, ale důkladně vyčistí.

Deodorant s vůní granátového jablka: neobsahuje hliníkové soli a je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k pokožce. Jeho jemně sladká vůně granátového jablka probudí všechny smysly. Složení deodorantu poskytuje pokožce ochranu, kterou potřebuje k zabránění pocení po dobu až 24 hodin.

Deodorant s vůní orchideje: neobsahuje parabeny, hliníkové soli a alkohol. Je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k pokožce. Složení je založeno na Kamenci, přírodním minerálu, který zabraňuje pocení až po dobu 24 hodin.

Pleťové tonikum pro normální pokožku: jemně parfemované pleťové tonikum s vitamínem E, bohatým na antioxidanty, pro normální pokožku osvěžuje a revitalizuje. Tonikum neobsahuje alkohol.

Jílová čistící maska: stahuje póry, zlepšuje texturu pokožky a odstraňuje všechny nečistoty z pleti bez podráždění. Zanechává pleť hydratovanou, hloubkově vyčištěnou, svěží a jemnou.

Vyživující šampon pro velmi suché a poškozené vlasy s arganovým olejem a bambuckým máslem: vyživuje velmi suché a poškozené vlasy. Arganový olej obnovuje vlasové vlákno, zatímco bambucké máslo vlasy chrání a dodává jim jemnost.

Odličovací olej s ochranným mandlovým olejem: jemně odstraňuje i voděodolný make-up a nečistoty bez podráždění. Snadno se opláchne a nezanechává žádný mastný film. Evoluderm odličovací olej se aplikuje na suchou tvář a oči jemnými masážními pohyby.
soutez_evoluderm_02
Soutěžní otázka: Jak vznikl název kosmetiky Evoluderm? Správnou odpověď najdete na stránkách FAnn parfumerie (www.fann.cz).

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 9. 2018, do předmětu uveďte EVOLUDERM. Tři autoři správné odpovědi obdrží balíček produktů Evoluderm.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář