Pro maminky

Pohádkoví kamarádi na dosah s novou dětskou kolekcí CCC

V nové kolekci CCC pro letošní sezonu podzim/zima 2018 vás čeká hned několik výrazných stylů. Vysoké podpatky u kozaček nad kolena působí sexy a žensky, kotníkové worker i biker boots se dají nosit k džínům i sukním nebo šatům. Pokud si chcete být jistá v každém kroku, jsou pro vás jako stvořené sloupkové podpatky, které najdete jak u kotníkových, tak i vysokých bot. Barevná škála se nese v odstínech červené, modré, okrové, šedé a nesmrtelné černé barvy.

Jak už bývá v posledních letech pravidlem, část trendů se propisuje i do dětské kolekce. Do ulic pokrytých spadaným listím mohou holčičky i kluci vyrazit v hřejivých worker boots nebo teniskách klasického stylu s oblíbenými kreslenými Disney postavičkami.
ccc_disney_02
Disney postavičky neodmyslitelně patří do dětské kolekce CCC. Pro letošní rok se hlavními pohádkovými hrdiny staly princezny Elsa a Anna. Stylové holčičí kotníkové tenisky pak zdobí také oblíbená Minnie. I kluci si přijdou na své a vybrat si mohou z animovaných hrdinů. V této kouzelné kolekci můžete s vašimi ratolestmi vybírat nízké i kotníkové tenisky, kotníkové kozačky či sněhulky.

Zdroj: CCC / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář