Soutěže

Soutěž: Cestuj! Plánujte a zaznamenávejte výlety po Evropě a celém světě

„Cestuj!“ je originální kniha pro všechny cestovatele, která umožnuje plánovat a zaznamenávat výlety po Evropě a po celém světě. V knize si můžete sepsat seznam svých cestovatelských přání, kam byste se chtěli podívat a co byste chtěli ochutnat. Ilustrované mapy jednotlivých evropských zemí a všech světových kontinentů vám nabídnou dostatek inspirace.

Zároveň si můžete na mapě označit všechny země, do kterých jste už zavítali. Je zde prostor pro sepsání nejzajímavějších zážitků z jednotlivých cest, můžete přidat fotografie, vstupenky nebo suvenýry. A samozřejmě můžete u každé země označit v mapě i konkrétní místa, která jste navštívili.

Kniha „Cestuj!“ je určena pro všechny z vás, kdo rádi objevujete nová místa a nové země. Ať už cestujete s rodinou, ve dvou, s přáteli nebo sami. Stane se přehlednou kronikou vašich cest, která vám umožní zavzpomínat si se svými blízkými, co jste vše viděli a prožili. A současně vám pomůže plánovat další dobrodružství.

Doporučená prodejní cena: 590 Kč vč. DPH

Soutěž: Ve spolupráci s nakladatelstvím Familium jsme pro 3 z vás připravili jedinečnou publikaci Cestuj! Stačí správně odpovědět na otázku a s trochou štěstí může být jedna právě Vaše.
cestujSoutěžní otázka: Jaké jsou rozměry publikace Cestuj!

a) 20 x 20 cm
b) 25 x 25 cm
c) 30 x 30 cm

Nechcete-li tipovat, najdete nápovědu na stránkách www.familium.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 25. 12. 2022, do předmětu uveďte FAMILIUM. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Radana Č., Nižbor, Matěj O., Hrádek, Marcela S., Plzeň

Doporučené

Přidat komentář