Soutěže

Soutěž: Diamant mezi pracími prostředky – prací papírky

Vypere celou pračku prádla a je vhodný i na ruční praní. Je perfektním pomocníkem na cesty. Spolehlivě se popere se skvrnami i při nízkých teplotách, ušetří až 60% za energie. Je šetrný k citlivé (i atopické) pokožce i k oblečení…

Představujeme prací papírek.

Jediný papírek, jenž je skvělou inovativní alternativou k běžnému pracímu prostředku, se během několika vteřin přemění v gel, který tvé prádlo dokonale vypere. Prací papírky tak budou skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale i na cestách.

Prací papírek je univerzální, vhodný na všechny barvy oblečení. Můžeš s ním vyprat bílé, barevné i černé. Výjimečně by se mohlo stát, že při rychlém cyklu a nízkých teplotách zůstanou na černém prádle stopy. Dodržováním správného postupu tomu lze předejít. Nejdříve vlož do bubnu papírek, pak až prádlo. Díky tomu se rozpustí hned během prvních vteřin praní.

Prací papírek lze kombinovat s aviváží, parfémy na praní i jinými změkčovadly, ale není to třeba.

Jeden prací papírek stačí na jeden prací cyklus. Obsahuje totiž pouze aktivní látky, které jsou slisované do tenké vrstvy

Zrodil se jako český studentský projekt, prošel vývojem i výrobou a konečně ho můžete vyzkoušet i vy.

Soutěž: Je nám ctí, že vám můžeme ve spolupráci se společností iEcoHaus CZ dopřát možnost vyzkoušet prací papírky „na vlastní kůži“. Na 5 z vás u nás čeká krabička plná (60 kusů) pracích papírků s decentní vůní lučního kvítí.
papirky_imageSoutěžní otázka: Kolik procent vody obsahují prací papírky?

a) Neobsahují žádnou vodu
b) Obsahují 10% vody
c) Obsahují 25% vody

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.ecohaus.cz.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 22. 10. 2023, do předmětu uveďte ECOHAUS. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář