Soutěže

Soutěž: Dopřejte si luxusní Vánoce s Brazil Keratin

Společnost BK BEAUTY KERATIN s. r. o. – Dnes již rodinnou firmu Brazil Keratin vybudovala její majitelka Martina Bašusová. Mimořádný pracovní zájem o světové trendy v oblasti kadeřnictví ji dovedl k tehdejší novince – KERATINU. První keratinové přípravky získala Martina dovozem z USA. Následovalo období jejich testování a hodnocení, které přineslo překvapivý závěr. Složení vlasů evropské populace je úplně jiné, než jaké mají Američané. Ve snaze zvýšit kvalitu výrobků se firma zaměřila na francouzskou keratinovou kosmetiku. Se stejnou houževnatostí, s jakou třiapadesátiletá Martina běhá maratony, se rozhodla zaujmout tuzemský trh snad nejlepším složením přípravku vlasové kosmetiky. Ve vlastní režii začala vyrábět keratin v České republice.

Soutěž: Máme velkou radost, že vám můžeme firmu Brazil Keratin představit formou soutěže o vlasový set s kaviárovým extraktem a keratinem a 5 kartáčů Dtangler v novém designu. Hlavní výhrou je vlasový set s kaviárovým extraktem a keratinem a kartáč Dtangler v novém designu, další 4 výherci získají kartáč Dtangler v novém designu.

Profesionální kartáč Dtangler rychle a dokonale rozčeše vlasy, které získají oslnivý lesk a zářivý vzhled. Jeho použití zpříjemňuje ergonomicky tvarovaná rukojeť. Ohebné štětiny kartáče snadno proniknou do zacuchaných míst, oddělí jednotlivé pramínky vlasů a uhlazují vnější vrstvu vlasové kutikuly. Šetrný způsob rozčesávání eliminuje poškození vlasů. Kartáč lze použít na suché, mokré, velmi husté i napletené vlasy. Ideální je pro bezbolestné česání dětí.

Nový design oblíbeného kartáče Dtangler
Přestaňte se trápit nad věčně zacuchanými vlasy. Kartáč Dtangler je rozčeše snadno, rychle a zcela bez bolesti. Jeho speciálně rozvržené štětiny se dokáží přizpůsobit a ohnout nad zacuchaným místem a zabránit tak polámání vlasů nebo jejich jinému mechanickému poškození. Při dlouhodobém používání zůstanou vaše vlasy přirozeně pevné a navíc získají oslnivý lesk.

Vlastnosti:
• rychle rozčesává i velmi zacuchané vlasy
• netahá ani nezpůsobuje lámání či třepení vlasů
• díky ergonomickému tvaru skvěle padne do ruky
• navrací vlasům pevnost a krásný lesk
• hodí se i pro jemné dětské vlásky
• lze používat na suché i mokré vlasy
• vhodný na vlasy všech délek

Vlasový set s kaviárovým extraktem a keratinem pro velmi suché a roztřepené vlasy
Kaviár obsahuje směs proteinů a aminokyselin, které poničené vlasy potřebují pro svou výživu. Díky svému složení tedy pomáhá ozdravit poškozené vlasy, zvyšuje jejich sílu a zlepšuje celkovou kvalitu vlasů. Usnadňuje rozčesávání a dodává lesk.

Set obsahuje:
Conditioner Caviar
Shampoo Caviar

Určeno: Pro velmi suché, dehydratované, poškozené, barvené a chemicky ošetřené vlasy.
two beautiful young women with black and yellow lips and shiny healthy hair. beauty shot on black background. copy space.Soutěžní otázka: Ve které roce se poprvé objevila na trhu společnost BK BEAUTY KERATIN s. r. o.?

a) 2011
b) 2014
c) 2018

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 11. 12. 2022, do předmětu uveďte Brazil Keratin. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: hlavní výhra – Ema V., Plzeň, další výhry – Taťána R., Osek, Věrka Č., Nechanice, Lenka S., Zruč nad Sázavou, Filip B., Rakovník.

Doporučené

4 komentářů

Přidat komentář