Soutěže

Soutěž: Dopřejte si vánoční atmosféru s doplňky značky IHR

Nejkrásnější období roku si zaslouží stylové dekorace. Vyzdobte svůj domov doplňky německé značky IHR a obklopte se hřejivou atmosférou. Proměňte každé vánoční setkání s rodinnou a s přáteli ve sváteční oslavu plnou radosti.

Zažehněte příjemnou náladu díky svíčkám s klasickými a hřejivými motivy. A přeneste Vánoce do kuchyně. Doplňky IHR se inspirovaly skandinávskými tradicemi. Na kuchyňské chňapce, snídaňovém prkénku, plechových dózách na cukroví či na sušenky nebo na látkovém sáčku dominuje červená barva doplněná cesmínou nebo dřevěnými hračkami. Vánoční motivy zdobí také kuchyňskou zástěru či polštáře, aby byla nálada svátků prostoupená celým domovem.

Soutěž: Ve spolupráci s e-shopem luxurytable.cz vám dnes přinášíme jedinečnou možnost získat luxusní kuchyňskou sadu IHR s vánočními motivy. Na 3 z vás u nás čeká: 1x chňapka, 1x podložka pod hrnec, 1x utěrka v hodnotě 798 Kč (viz úvodní fotografie).

Nepodaří-li se vám získat tyto nádherné kousky v naší soutěži, vyberte si své vánoční doplňky značky IHR v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.
luxury_table_02Soutěžní otázka: Jaké rozměry má IHR MABEL CREAM RED UTĚRKA?

a) 50 x 70 cm
b) 45 x 65 cm
c) 40 x 60 cm

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.luxurytable.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 10. 2022, do předmětu uveďte IHR VÁNOCE. Tři autoři správné odpovědi se můžou těšit na luxusní vánoční kuchyňskou sadu IHR. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou (po vyzvání) výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: Eva M. Š., Košťálov, Romana Š., Napajedla, Kamila P., Tachov.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář