Představujeme

Vůně slavných krásek

Obě už oslavily padesátku, ale když se na ně podíváte, chtělo by se vám zeptat, který alchymista jim ten elixír věčného mládí namíchal. Dokázaly toho víc než dost a mohly by obě už dávno „odpočívat na vavřínech“, ale místo toho stále fotí, zpívají, hrají, organizují a navrhují módu a parfémy. Stačí napsat Naomi a Jennifer – a každý už ví!

Co mají obě úspěšné krasavice ještě společného? Třeba to, že obě pocházejí ze skromných poměrů a bohatství a sláva jim rozhodně nespadly do klína. Jennifer Lopez, portorikánská dcerka z Bronxu, si na svoje první taneční lekce musela tvrdě vydělat a čokoládová Naomi se narodila v londýnské dělnické čtvrti matce samoživitelce. Ani jedna z nich to neměla lehké, a ani jedna na svůj původ nikdy nezapomněla.

Divoška Naomi
Kontroverzní a špatně se ovládající, ale také průkopnická a velmi aktivní v charitě, taková je Naomi Campbell. Jako jediná z „velké šestky“ topmodelek devadesátých let měla tmavou pleť; byla první černou modelkou, která se objevila na obálkách časopisů Vogue a Time a ve své době otevřeně vystupovala proti rasismu v módním průmyslu. Založila a podporuje celou řadu charitativních projektů, které pomáhají dětem, chudým ženám v Brazílii, obětem přírodních katastrof a teroristických útoků, mentálně postižené mládeži a podobně. Za svojí práci se jí dostalo celé řady čestných titulů a mezinárodních ocenění. A zůstává aktivní i v oblasti módního byznysu. Během pandemie koronaviru spustila vlastní YouTube kanál s názvem No Filter with Naomi, ve kterém si povídala s hosty z řad kolegyň supermodelek a módních návrhářů. Ostatně, sama je stále „v kurzu“ i jako modelka, aktuálně se například objevila v kampani značky BOSS. A její parfémy? Ty milují ženy z celého světa už přes dvacet let. Jsou oslňující, provokativní a vrcholně ženské, právě tak jako ta, která jim dala svoje jméno.

Všestranná Jennifer
Nekonečná řada hudebních cen, tři desítky filmových rolí včetně nominace na Zlatý glóbus, úspěšná vlastní značka oblečení a doplňků JLo a také velmi oblíbených parfémů, které jsou k dispozici i u nás. To je jen stručný výčet úspěchů téhle výjimečné ženy, u které se pěvecké, taneční a herecké nadání doplňuje s obchodním talentem. Matka dvou dětí zjevně neztrácí čas skandály a neúnavně pracuje – podle časopisu Forbes patří mezi nejbohatší umělkyně současnosti. A netrápí ji ani přibývající roky. „Že je mi padesát? To přece neznamená, že je se vším konec! Ani náhodou. Jsem tak v poločase,“ nechala se slyšet v rozhovoru s proslulou moderátorkou Oprah Winfrey. Zatím poslední čerstvou novinkou v jejím životě je opulentní svatba s Benem Affleckem, svou dávnou láskou, se níž byla zasnoubená už před dvaceti let. Den před obřadem ale tehdy svatbu zrušili a krátce na to ohlásili rozchod. Zbývá jim jen přát, aby se „comeback“ povedl!

Naomi Campbell Cat Deluxe Silver (Žensky smyslná květinově-ovocná vůně)
Nezáleží na tom, jestli jste ve své přirozenosti panter nebo kočička, Cat Deluxe Silver dokáže probudit sexy šelmu v každé ženě.

Citrónová kůra okamžitě dodá povznášející nadšení, prolne se se sladkostí ostružiny a svěžestí melounu. V srdci se zachvěje čistota třešňového květu a rozezvučí jej pivoňka a opojný růžový lotos, který vůni dodává tropický akcent. Nakonec se promění v zemité tóny bílého cedrového dřeva a slaného pižma, aby unikátní koktejl zakončila pudrová sladkost fialkových okvětních lístků.

Hlava: citronová kůra, ostružina, šťavnatý meloun
Srdce: třešňový květ, pivoňka a růžový lotosový květ
Základ: bílé cedrové dřevo, slané pižmo, fialky
Cena: 690 Kč

JLuxe
Nespoutaná, sexy a natolik nepřehlédnutelná, že se za ní každý hned otočí, jakmile vstoupí do místnosti. Taková je žena nosící vůni JLuxe, vyjadřující sebevědomí a ženskost. JLuxe je spojením bohatého květinového buketu se sladkými ovocnými tóny. Dřeviny a pižmo v základu dodávají vůni smyslnost a umocňují pocit luxusu.

Hlava: ananas, bergamot, malina, vodní tóny
Srdce: damašská růže, fialka, kosatec, ylang ylang
Základ: cedrové dřevo, ambra, pižmo
Cena: 799 Kč

Enduring Glow
Vůně nabitá rafinovanými květinovými a ovocnými tóny vyjadřuje novou kapitolu v nadčasové kariéře Jennifer Lopez, která chce inspirovat své fanoušky k tomu, aby se stejně jako ona nebáli plnit si své sny. Do její kompozice hvězda vložila své oblíbené ingredience – italský bergamot, orosenou hrušku a liči. Kytice čerstvých magnolií, růžových pivoněk a lístků fialky v srdci upoutá pozornost, zatímco pižmo, bílá ambra a santalové dřevo v základu dávají vůni plnost.

Hlava: italský bergamot, hruška, liči
Srdce: magnolie, růžová pivoňka, lístky fialky
Základ: santalové dřevo, bílá ambra, pižmo
Cena: 799 Kč

Zdroj: MC Consultant / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář